Elvis Ozols vai Rinalds Vītols - Krāpšana facebook

Uzrakstīja uz mūsu uzņemamu sociālo tīklu kontu, teica var palīdzēt piesaistīt sekotājus viņa vārds Elvis Ozols, komunikācijā ļoti paviršs, nav argumentu, un nemākulīgs savā pareizrakstībā. Piedāvāja samaksājot tikai 10 eur avansā viņš mums dabūs 10000 jaunu sekotāju. Nauda jau liela nav, bet paskatoties viņa profilu - bez bildes un daudz šērotām lapām radās jautājums, kāds ir tavs īstais vārds, un puisis saka Rianlds Vītols! Aizsūtīju viņam saiti ar sudzibu.lv sūdzībām, un puika prom bija! Lūdzu sargāties! Rinalds vītols vai Elvis Ozols, bet visticamāk, kāds kas jums raksta uz uzņēmuma facebook.com profili, bez bildes un sajēgas par gramatiku! Dace

D

G Guna K 21.05.2019

Jā, man arī vairākkārt sūtīja sms tālrunī sestdienu pievakarēs. Bez paraksta - kas vai kāds uzņēmums traucē brīvdienā. Centos paskaidrot, ka šādi solīds uzņēmums ar klientiem nekomunicē. Pēc kāda laika atkal raxtīja un atkal sestdienas pievakarē. Es no pakalpojuma atteicos. Pēc tam ieraxtīja manā FB biznes profilā: "Vai varam sadarboties?". Tālāk sekoja maza saraxtīte - gramatiski un stilistiski pavāja. Šodien pamanīju, ka pie viena pazīstama uzņēmuma komentāros ieraxtījis atkal: "Vai varam sadarboties?". Uzraxtīju viņam privāti - lai neuzbāžas firmai, kura ir gan marketings, gan PR augstā līmenī. Nobloķēja mani. Un izskatās arī, ka profils dzēsts. Komunikācijā cilvēks dīvains, ne kā pieņemts nopietnā biznesā. Jā, un arī paša profils un draugu loks radīja aizdomas, ka tas nav nopietni. Draugos čupiņa ar dienvidzemju cilvēkiem un profiliem, kas izskatās pēc feikiem. Guna Kārkliņa, "AstroStars"

I Inese_I 09.08.2020

Arī uzrakstīja! Svētdienā un SIA e-pastu un arī Instagram. Teksts vienkāršs - ir piedāvājums. Tik bez garumzīmēm.