Elmārs Brencis - Slikts Īrnieks

Vēlos visus brīdināt, lai būtu uzmanīgi ar īrnieku Elmārs Brencis. Pēdējos mēnešus regulāri kavēja maksājumus. Beigās atstāju dzīvokli smirdīgu un ļoti netīru, diviem caurumiem sienās, vienu durvīs un salauztām mēbelēm. Izvācoties apsolīja segt zaudējumus un tā arī nozuda ne čiku, ne grabu.

U

U Uldiskkk 18.12.2022

Te arī nevainīgā Elmāra seja.

M Mixx 19.12.2022

vins ir kareivis?

U Uldiskkk 19.12.2022

Cik dzirdēju, tad esot atbrīvots no pirms dažām nedēļām. Sākumā šķita, ka valsts aizstāvis jau nu problēmas neradīs...

M Mixx 19.12.2022

redz ka rada problēmas arī tādi, man arī radinieks, kas puslīdz augstā amatā nemaksāja nedz zemes nomu, nedz nekustamā īpašuma nodokli, nozaga kokus izzāģ'wja, jo nevarēja it kā 20 eur samaksāt ciršanas atļauju, satikšu izlamāšu un iespējams došu tiesībsargājošajām instancēm.

A AIZSARGS 20.10.2023

Kādēļ nenoslēdzi īres līgumu? Negribās maksāt nodokļus? Ja būtu līgums, nevejadzētu te sūdzēties. Arī apdrošināšana īres dzīvokļiem ir iespējama. Bet ja viss pa melno, tad tagad saņem.