www.sudzibas.lv Elma Rudzīte Neciešama skolotāja

Elma Rudzīte - Neciešama skolotāja

Sākusies vasara, bet nevaru aizmirst vēl joprojām šīs informātikas skolotājas attieksmi pret skolēniem.
Skolotāja vadot stundas regulāri kliedz uz bērniem un neskaidrību gadījumā, ja bērns pārprasa vai pajautā seko atbilde es tikko visu pastāstīju.
Vēl skolotāja kaut ko darot pie sava datora murmina, jo līdz galam pati nesaprot ko dara un stāstot vielu novirzās no tēmas sākot stāstīt par savu ģimeni un senčiem vai piem. kura firma ražo labākus sporta apavus utt.
Bieži vien skolotāja pati nesaprot ko māca piem. programmās microsoft word vai microsoft excel vienmēr samulst un mēģina improvizēt līdz sanāk, ja sanāk.
Ar skolotāju ir grūti sastrādāties, jo viņai ir savi "mīlulīši", kurus viņa uztver savādāk.
Pagājušo gad mūs mācīja cits skolotājs, kurš bija daudz saprotošāks un stundas laikā iemācīja daudz vairāk, līdz ar to mana atzīme (ne tikai mana) bija daudz augstāka.

!

Komentāri (1)

L leehuzuki 29.11.2018

Jā, RVT viņa manai klasei pasniedz Matemātiku, un tas ir vienkārši traģiski. Kad es viņai kaut ko pa prasu viņa sāk kliegt virsū par to ka traucēju viņai stāstīt vielu.
Kad pasaku ka nesaprotu viņa saka ka tā ir mana paša vaina.
Un jā viņa visu laiku kaut ko par savu dzīvi stāsta un viss jau būtu ok, ja viņa pēc tam ne pārmestu par to ka tā ir mūsu vaina ka neko nesaprotam.
~Lee

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes