Ellena Urdziņa (Lonri) - Ceļojumi uz Londonu

Pērkot ceļojumu no šīs sievietes, rēķinaties, ka tas ir vecs cilvēks, kuram ir problēmas ar pārvietošanos. reāli viss ceļojums tiks pakārtots viņas ēšanai, čurāšanai, radu apsriešanai. Pirku no ceļojumubodes neredzot gidi, bet pēc tam man šī sieviete paziņoja, ka no viņas pirkt būtu par kādiem 35,- Ls lētāk. Pqati sadarbojas ar ceļojumubodi, bet pēc tam klientiem rada nožēlu par izdarīto pirkumu.
Ceļojuma laikā nedzirdēju nevienu stāstu par kādu no populārajām vietām, jo pati viņa nekur iekšā neiet objektos (jo nevar paiet) un man nav pārliecības, ka viņa nopietni ir gatavojusies, lai varētu pastāstīt, nu kaut vai vēsturiskus datus, leģendas utt. Nekā tamlīdzīga. Viņa pati nopietni iepērkas tur esot uz vietas, lai atgriežoties Latvijā, andelētos. Ļoti, ļoti nācās nožēlot pie zemes nomestu naudu un citi ceļotāji, kad saprata, kas notiek, pēdējās dienas savas ekskursijas plānoja paši, lai vismaz kaut ko redzētu un uzzinātu. Nenotika pat vispārēja Londonas apskate. Bija jāpērk vietējā ekskursija, kas to piedāvā.
Sākumā sasolīs daudz un dikti, bet realitātē čiks vien būs. Turklāt viņa runā PRIMITĪVĀ, NEPAREIZĀ UN ŠAUSMĪGĀ angļu valodā.

Tērēts 08.10.2012

Elena Urdziņa tel. 26102405 ja nu gadījumā ir šaubas par īsto sievieti