www.sudzibas.lv Elksņi Apkalpošana šajā vietā ir zem katras kritikas

Elksņi - Apkalpošana šajā vietā ir zem katras kritikas

Apkalpošana šajā vietā ir zem katras kritikas - bravurīgums un mantkārība ik skatienā un teikumā!
braucām pirkt dāmu velosipēdu, no sākuma bijām Pārogrē (vietu bija ieteikuši cilvēki, kas tur lietotus smukus riteņus bija nopirkuši pa 35-40ls), bet tur izvēle bija maza un pievedums pēc pusotras nedēļas gaidāms, un saimnieks teica, ka visu izpirkuši Elkšņu cilvēki. ok, aizbraucam uz to servisu, kur pārdod pārsvarā pārlietotas automašīnas (kapsēta), un skatāmies riteņus. pārdevēju pilns kā bites, un tik metas virsū - ņemat šo, ņemat to, bet CENAS! tie paši riteņi, kas Pārogrē bija 35 ls, tur pa 55 ls! un lietoti velomopēdi (ar mazu motoriņu) - 150, 180 ls! tas nekas, ka no Vācijas var pasūtīt normālu un JAUNO skūteri pa 200-300 eiro! bet visi šie riteņi izskatījās kā no šrota izvilkti! tjip lietoti no Vācijas skaitās, bet noteikti miskastē atrasti!
būtu pratušies tādus vismaz pārdot par adekvātām cenām! un attieksme pret klientiem vispār zem katras kritikas! nav jau brīnums, ka Latvijā bizness iet pa burbuli, ja prasa naudu par lietām, kas izvilktas no izgāztuves!