www.sudzibas.lv ELKOR Trūkst komponentu

ELKOR - Trūkst komponentu

Iegriezos Elkorā, kurš atrodas centrā bijušās picērijas "Sigulda" vietā, lai iegādātos all-in-one printeri. Tas ir printeri, skaneri (skeneri) un kopētāju vienā kastē :)

1) Nevarēju izvēlēties no 3 kuru ņemt. Paaicināju Elkor darbinieku un šis protams ieteica dārgāko no trim, jo tas ir jaunāks modelis. Sīkāk neko nepaskaidroja. Lab! Štrunts par to... pats izlasīju aptuveno info uz kastes.
2) Tad nezināja pateikt vai krāsu kārtridži ir uzpildami vai katreiz jāpērk jauni. Štrunts arī par šo. Nav problēmu nopirkt jaunus. (Pie tam informētājam gāja grūti ar latv. val., bet vismaz centās. RESPECT :) )
3) Painteresējos vai krāsu kārtridži maz ir iekļauti komplektā. Protams, saka ka ir. Ir arī, bet lūk KA USB VADS (kuru vaig lai savienotu ierīci ar datoru) NAV- NEVARĒJA PATEIKT.
Tagad laimīgs sēžu mājās ar darbam gatavu ierīci, kuru nevaru pieslēgt pie datora. Paldies ELKORAM, kas samaitāja izdevību izmantot jaunnopirkto mantu savam darbam... un tas viss dēļ nieka viena vada, kura dēļ atkal jāvelkas uz Elkor.

Lai nu kā... strādājošajam personālam vajadzētu zināt vairāk info par precēm + paziņot pircējiem, ja kāda detaļa neietilpst komplektā bez kuras nevar palaist iekārtu. Pirmo reizi Elkor lika man vilties!

V vvv 07.02.2009

Praktiski nevienam tintes printerim nav vada komplekta!

A aaa 16.12.2010

agraak jau bija vadi kompleekta