www.sudzibas.lv ELKOR Slikts serviss

Elkor Tehnika Spice - Slikts serviss

Slikta apkalpošana. Nopirku telefonu 01.07.17 datumā. pa visu šo laiku ir bijis 3x ELKOR Servisā. Tagad ir pienākusi reize kad viņš it kā ir salabots, aizbraucu uz veikalu, pasaka ka viņš nav atvests no servissa. Veikalāuzrādija ka serviss ir noņemis te;efonu no garantijas jo iekšā ūdeņi. Maz ticams ka es varētu but vainiga pie tā. No visa ši laika kopš pirku telefonu, katru labošanas reizi viņš ir bijis pa mēnesim servisā. Pirmajā reizē viņam neko neatrada. Otrajā reizē pateica ka mātes plate beigta un nomainija. Trešā reizē aizvedu ar domu ka mainīšu citu. Cilvēks kas apkalpoja baigi slavēja citu modeli kuru varētu ņemt vietā. Es jau biju gatava ņemt, lidz pateica ka tagad man ir jāgaida kamēr aizsūtīs to manu telefonu uz remontu un uzzinās kas ar viņu ir. Pats galvenais, teica ka jāgaida 2-3 nedēļas, bet atkal sanāca ka jāgaida vesels mēnesis. Zvanu uz servissu, bet neviens neceļ. Var redzēt cik laba klientu apkalpošana un cik labs ir pats veikals