www.sudzibas.lv ELKOR Pārdevēji

ELKOR Spice - Pārdevēji

Iesaku nekonsultēties pie Elkor pārdevējiem. Vismaz atiecībā uz mūzikas centriem. Situācija sekojoša: bija uzdāvināta dāvanu karte no Elkor un vēlējāmies nopirkt mūzikas centru, kuram iespējams uzstādīt laiku un modinātāju. Šāda iespēja ir pārsvarā visiem centriem. Kad par to jautājām, pārdevējs pateica, ka nevienam no piedāvājumā esošajiem tāda iespēja nav. Vīlušies aizgājām no veikala. Interneta veiklos sameklēju Elkor esošos centru modeļus un pētīju aprakstus, kuros modinātājs tika uzrādīts. Aizbraucām vēlreiz uz Elkor, pasaucām citu pārdevēju. Arī šis mums centās iestāstīt, ka modinātājs nav nevienam. Prasījām, lai atnes mūzikas centra apraksta grāmatiņu. Tajā modinātājs bija uzrādīts. Pārdevējs neatvainojās un itin nemaz nejutās neērti. Jauki un zinoši pārdevēji ir Elkorā :)

H

A Andrejs 02.02.2011

Izklausās pēc parodijas..

Z Zinaida 02.02.2011

Ne nravitsja muzikalnii centr, pokupai grammofon!

S Sesks 02.02.2011

Tu ko, kāds modinātājs, kāds laiks??? Daudzos mūzikas centros vēl nav radio, kur nu vēl CD atskaņotāja... Tavas prasības ir bišku par trakas! Modinātājs un pulkstenis mūzikas centros parādīsies tikai pēc dažiem gadiem un tas būs ļoti dārgs prieks...

Хочу обрадовать, большинство музыкальных центров не поддерживают сохранение информации после выключения питания, а в Риге ох уж часто электричество пляшет, я сам как - то понадеялся на будильник музыкального центра своего (Не Сони какой - то невнятный, а Пионер прямиком из Германии), а ночью напруга падала, утром вставал по пению птичек, а часики просили, что бы я их установил. ;)