www.sudzibas.lv ELKOR Slikts serviss un apkalpošana

ELKOR - Slikts serviss un apkalpošana

Nesen savā īpašumā ieguvu Elkor dāvanu karti. Vēlējos iegādāties kaut ko viņu internetveikalā, jo šobrīd visi veikali covid dēļ ir ciet. Pievienoju produktu grozam, taču neredzu vietu, kur ievadīt dāvanu kartes numuru.
Uzrakstīju epastu Elkoram 3 dienas atpakaļ - nav atbildes. Zvanu jau 2 dienas - visi operatori "aizņemti". Zvanot bija iespēja nospiest cipariņu "1", lai atstātu savu kontaktinformāciju, lai kāds ar mani sakontaktētos, kad operatori nebūs vairs "aizņemti".
Kaut kāda tāda attieksme pret klientiem. Sākumā izveido dāvanu karšu sistēmu, kuru nespēj attiecīgi apstrādāt, mājaslapā norāda informāciju tikai "kā šādu karti iegādāties" un klientu centrs atvaļinājumā. Super!

07.01.2021

K