www.sudzibas.lv ELKOR Slikts servis

ELKOR - Slikts servis

Pirms Ziemassvētkiem iegādājos peli bezvadu Dell Wireless Wm126 priekš sava portatīvā datora. Ik palaikam zaudēja savienojumu un slēdzās ārā. Tā kā izmantoju labi ja 20 minūtes pieklaigi un saprātosi devos uz veikalu. Info centra man teica lai dodos uz to nodaļu kur iegādājos. Tā ari dariju. Pārdevēja attieksme bija drausmīga. Pieslēdza pie pc uz 10 sekundēm un teica ka nav nekādas problēmas ka problēm var būt ar manu datoru. Un ka usb porta pārslodze varētu būt ka tā notiek.
Ko es apšaubu jo man ir macbook air 2019 gada un nekas cits netika pieslēkts klāt. Paņēmu no paziņas peli kuru viņš pasūtīja no aliexpress un samaksāja 2 euro un viņa darbojās un strādā lieliski. Nav nekādu problēmu.
Kad pirku peli vel tam pašam pārdevējam jautāju vai būs viss kartībā ar mac un atbildējā jā.
Un attieksme kā to vissu pasniedza bija drausmīga. Un aiz muguras ejot projam kaut ko kolēģim vell nomurmināja. Būtu vismaz pieklājīgi pateicis lai nododu uz servisu, bet nekas tāds nebija sagaidāms no viņa. Es nevainoju veikalu, bet lai kontrolē savus darbinieku un viņu attieksmi.
Uzdevās pa baigo pro čali, bet kad prasīju kaut ko dabūju tikai to pašu info ko internetā var atrast. Un pat īsti nepilnvērtīgu. Un cik sapratu pēc viņa teiktā viņš jau tur kādu laiku strādā. Tā kā neesmu no Rīgas bija jātērē savs laiks lai atrastu kadu lai mani aizved uz Rīgu. Un veltīgi piedevām. Vest vēlreiz un nodot servisā nevēlos, jo jutos diezgan pazemots šajā gadījuma. Tagad pele stāv plauktiņā par atgādinājumu lai neatgriestos tajā veikala.

18.01.2020

H

H hamurapi2020 19.01.2020

mac book 2019 nav USB porta ! varbūt Jums tomēr kāds krietni pavecāks dators? :D:D:D pasakas stāsta...

H Horsts 19.01.2020

Apgaismošu jūs. Ka ir pieejamās USB-C Hubs. Ja nezināt kas tāds ir. Tad lūdzu nekomentējiet lieki

K kmaja 19.01.2020

Mac book 2019 modeļiem ir 2 vai 4 (atkarībā no modeļa) Thunderbolt 3 (USB-C) porti. Tevis minētai pelei ir parasts usb raidītājs(USB Type A). Ja tu tomēr gribi lietot šo peli, nāksies piepirkt: THUNDERBOLT 3 (USB-C) TO USB ADAPTER. Vainu tev ir cits Mac modelis, kā iepriekš jau minēts:)

H Horsts 20.01.2020

Hyper drive usb c hub kas tika uzreiz nopirkts kopā ar viņu. un viss pārējais strāda 100%
izņemot peli. un kā jau teicu pie pirkšanas brīža es konsultantam jautāju kā bus ar šo peli ja slēkšu pie mac. teica viss normāli un kad nācu mainīt teica (a kas man jāsaka sliktās lietas par preci, šadi neko nepārdošu) Pārsvarā ja konsultantam jautā + un - par preci viņam vajadzētu atbilet, jo ja būtu zinājis ka varētu būt šāds gadījums būtu pielicis vell kaut vai 10 vai 20 euro un nopircis dārgāku.

K kmaja 19.01.2020

Tākā tev ir usb C hubs(nav lētais ķīnietis vai polis). Tad atliek vien skatīties uz draiveru esamību/neesamību zem macOS un to iestatījumiem.

H Horsts 20.01.2020

pieslēdzot pie sava stacionārā gaming pc peles rezultāti ir šādi
Tap Speed: 20 taps / 3.259 seconds.
Stream Speed: 92.05 bpm.
Unstable Rate: 165.358Tap (no 10 meginājumiem labākais rezultāts.)
Un lūk šeit ir pele kas maksā 2 euro
Speed: 20 taps / 1.446 seconds.
Stream Speed: 207.47 bpm.
Unstable Rate: 738.596
var just bremzēšanu. Tici vai nē, bet es parbaudīju kur vien varēju pirms rakstīju šo sūdzību. man neinteresē meklēt kašķi, pēc dabas esmu laipns un pieklājīgi audzināts. Bet šoreiz bija pa daudz.

BondsBonds 20.01.2020

Apple pdodukti ir paredzēti lietošanai Apple vidē. Protams, kaut kas var nestrādāt. Negribi maksāt 100 eiro par Apple peli, jadzīvo kāi ir.