www.sudzibas.lv ELKOR Slikta klientu apkalpošana

ELKOR - Slikta klientu apkalpošana

Pirms pusgada ELKORĀ nopirku CD player. Pusgadu to klausījos. Tad tas atteicās nolasīt ievietotos diskus. Nesu to uz garantijas talonā norādīto servisa centru. Pēc pāris dienām saņēmu servisa centrā talonu preces maiņai, jo pleijeris nebija labojams. Ar šo talonu devos uz ELKOR veikalu (Brīvības ielā, pretī bijušajai Saktai), kurā to pirku. Pārdevēja apskatījusi talonu sazinājās ar priekšniecību. Tad paņēma talonu un man nepasakot nevienu vārdu aizgāja prom. Es stāvēju un nezināju ko man darīt. Pēc kādām 10 minūtēm pārdevēja atgriezās. Viņa prasīja vai man ir saglabāts čeks. Es to uzrādīju. Tad viņa teica, ka vajadzīgs ir arī otrs čeks. Jo es par preci maksāju ar bankas karti. Protams, ka man šī čeka nebija. Viņa teica, ka viņiem čeks ir tikai tas jāsameklē. Un tas prasīs laiku. Man piezvanīs kad tas būs atrasts. Tās pašas dienas vakarā man piezvanīja. Nākamajā dienā es atkal braucu uz veikalu. Jaapiezīmē, ka es neesmu no Rīgas. Tātad es speciāli braucu uz Rīgu. Veikalā man teica, ka jāizvēlas preci pret kuru mainīt. Izvēlējos preci. Devāmies pie kases. Tur atkal problēma. Kasiere man prasa vai man uz kartes ir naudas summa preces vērtībā. Man tādas naudas uz kartes nebija. Tad man atteica, ka tad jāgaida kamēr man tā nauda uz kartes būs, tad arī varēs apmainīt preci. Es biju šokā.

Vakarā vēlreiz devos uz veikalu jau kopā ar mammu. Viņa labi pārzin likumdošanu un grāmatvedību. Tika izsaukts kaut kāds priekšnieks. Tad viena no kasierēm, kura švaki runāja latviski teica, ka viss jau ir izdarīts. Ka ir veikta naudas atgriešana, un tikai jāgaida, kad naudu ieskaitīs uz kartes. Labi ja jāgaida, tad gaidīsim. Un devāmies prom. Uz ielas mums pakaļ izskrēja pārdevēja, kura mūs sauca atpakaļ, jo izrādījās, ka nekas nav izdarīts. Šoreiz viss tika izdarīts kā pienākās.

E Elii 15.01.2008

[slēpt]@ Neviens jau negrib njemt atpakalj neejoshu preci... Saados gadiijumos vajag stiprus nervus...

E Edgars 16.05.2008

Spices Elkora meklējām ledusskapi bet konsultants lika mums pašiem lasīt info. Un vēl aizvilkās tālu prom un nelikās ne zinis. Kad nokrita no ledusskapja šiltīte tas atslāja un diezgan paskaļi teica: "GOVS!" mans vīrs protams pārvaicāja ko tas teica bet šis sāka teikt, ka ledusskapis esot labs un cena ar laba. Bieži vien saņemam negatīvu attieksmi pret pircēju. Vienīgais jautājums kāpēc tad viņi saņem zināmu procentu no preces pārdošanas ja man pat nesniedz konsultāciju. Un vispār pats Elkor birojs ir viens liels bardags, jo neviens tur neko nezin un sūta tik pie vairākiem direktoriem, kuri nemāk mūsu dzimto valodu...

E Edgars 16.05.2008

Man tieši tā pat bija ar printeri veselus 3 mēnešus gaidīju to no remonta un tad mēnesi vēl kamēr paziņos ka nevar salabot un jāmaina. Protams iemainīt varēja tikai pret dārgāku un nācās piemaksāt pusi no jau esošā vērtības.

A Abc 16.07.2008

Es nesen aizgāju no ELKOR Plaza TV nodaļas - pārdevējs skatījās TV raidījumu un ļoti negribēja pārdot televizorus.

D Dace 17.10.2008

Es arī nopirku printeri kad sāku printēt tika ievikta un saplēsta lapa. Braucu uz veikalu lai apmaina, viņi saka nemainīs neskatoties ka tur ir acīm redzams defekts tāpat esot jāved uz servisu lai konsatējot šo defektu. Serviss saka ka veikalam esot jāmainot preci mēneša laikā. Braucām uz veikalu atpakaļ kur tika atbilētska ir arī cits likums jums ir jāatstāj un 10 dienu laikā dos atbildi vai mainīs, kad es jautāju kā lai es tagad strādāju bez printeri tika atbildēts tas likumā neesot paredzēts. Tas vien liecika ka elkoram klienti nemaz nerūp, bet kat tik kādam kau ko "iesmērēt". Kad es jautāju kāpēc jūs man pārdevāt saplēstu printeri tad atbilde tika sniegta, tas vēl ir jāpierāda. Nesaprotu kā es es varu būt vainīga pie tā ka printējot lapa iestrēks bet gan jau elkors izdomās viņiem uz to labi galva strādā.

S ska 05.03.2009

tu esi jefinjsh...

A atrisini 05.03.2009

Labaak peerc preces www.atrisini.lv, kur shobriid visaam preceem atlaide -83% un cenas no 1 Ls. Tajaa skaitaa arii portatiivais dators!
www.atrisini.lv

Mamma 05.03.2009

Es nopirku televizoru, gribeju uzreiz tv galdinu bet pardeveji bija neatsaucigi un nemaceja paskaidrot kads galdins labaks. Ta man tagad liels televizors stav uz maza veca galdina. Vai mana nauda lieka bija tiem slinkajiem pardevejiem?