LV RU
www.sudzibas.lv ELKOR Slikta darba vietas izvēle

Elkor - Slikta darba vietas izvēle

Vēlējos tikai pabrīdināt citus cilvēkus pirms iestāšanās darbā šajā uzņēmumā. No ārpuses viss, no sākuma, izskatās jauki, taču iekšēji visa vadības sistēma un ideoloģija kas strādā uzņēmuma ir ļoti neatīstījusies. Uzņēmuma vadībai ir praktiski vienalga par savu darbaspēku, lai gan, protams, visur tiek rakstīts ka darbiniekiem tiek pievērsta liela uzmanība, un ka caur darbinieku labklājību uzņēmums tiecas uz saviem rezultātiem, taču tā nebūt nav. Viss ko darbinieks var saņemt (šajā gadijumā runājot par veikala pārdevēja/konsultanta amatu) ir simts un viens norādījums kas un kā ir jāizdara un ļoti neefektīvs apmācību kurss. Respektīvi - no darbinieka tiek prasīts ļoti daudz (dažkārt pat nevajadzīgas lietas, jo uzņēmums strādā pēc principa - ja mēs tā darijām agrāk, tad tā jādara visu laiku, neskatoties uz to ka uzņēmums attīstās un iet uz priekšu), un pretī tie dots praktiski nekas, neņemot protams vēra pamata lietas, kas noteiktas darba līgumā. Šī nav vienīgā pieredze ar šāda tipa uzņēmumiem, un jāteic, šim konkurētajam, problēmas atiecībā pret darba spēku ir vislielākās. Un ja tu ko meiģini ieteikt, vai pamainīt - tevi pārsūta uz citu struktūrvienību neatkarīgi no tavas vēlmes, kas būtībā nozīme ka tu esi atlaists, jo tur tiek darīts viss lai jaunajā vietā tu neiejustos, tādējādi - tu no amata atbrīvojeis pats, un uzņēmums ir "ļoti labs, un pretīmnākoš" un nav tevi atbrīvojis pats. Šādi uzņēmumu "pametuši" ir ja ļoti daudz darbinieki.
Respektīvi - ja jums ir svarīga laba sadarbība ar darba devēju un attieksme, ar kādu pret jums attiecās - šī nav labākā darba vieta.

G

Komentāri (3)

C critical thinker 12.11.2016

kāda īsti ir sūdzība? par ko atlaida?

C Chii 13.11.2016

Uzņēmumi parasti cenšas panākt, lai cilvēks aiziet pec paša vēlēšanas vai darba tiesiskas att.tiek izbeigtas uz savstarpējas vienošanās pamata, jo pretēja gadījuma uzņēmumam jāizmaksā atlaišanas pabalsts.

C cccccc1 16.03.2018

Šmaru uznemums,ceru ka taas uroginas kas seez nospraags par attieksmi pret darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes