www.sudzibas.lv ELKOR Tāpat vien atlaiž no darba.

Elkor Plaza - Tāpat vien atlaiž no darba.

Vēlos pateikt topošajiem cilvēkiem kuri vēlēsies strādāt par "Pārdevēju konsultantu" jeb "Palīg Strādnieku"
Neiesaku iet strādāt vispār Elkorā, jo apmāna ar darba grafikiem un nākošā mēnesī atlaiž bez pretenzījam no darba.
Bīju strādājis "Moda Man" Elkor Plaza mēnesi! Mēneša beigās pat neiedeva grafiku uz nākošo mēnesi!
Moda Man kasiere: Ina Vigante atlaiž tāpat no darba darbinieku!

R

N Navaruizdomatniku 01.02.2013

Gan jau tas bija pārbaudes mēnesis un uz tādu laiku tika noslēgts ar tevi līgums.

D diano4ka19 01.02.2013

h

D diano4ka19 01.02.2013

g

SergejsSN 01.02.2013

Standarts mūsdienās

A Alexa 01.02.2013

Parasta lieta visos lielveikalos to dara, decembra bums ir pardzivots un tad ar dievu!

M mutter 19.03.2013

...ha, ha, ha!:))
Nostrādāji mēnesi un pat nesaprati kas ir kas?:)))
Tava rakstīt prsame jau vien ko liecina, bet Ina ir vislabākā!:)DDDDD

S Savio 12.06.2013

pilnīgi piekt''''itu raksta autoram.

S Supergirl 10.02.2015

Par katru grafiku vajag parakstīties. Neparakstījies- tātad neesi iepazīstināts un darba devējs var iet ieskrieties. Mums uzņēmumā (nē, ne Elkorā) bija darbinieki, kuri nenāca uz darbu un turpināja saņemt algu (jo darbā vēl skaitījās)- sūtījām ierakstītas vēstules ar atpakaļpaziņojumiem- lai ir darbinieka paraksts, ka saņēmis un iepazinies ar darba grafiku. :)

C camelia 11.06.2015

Pilnigs haoss tai ELKORA. Katru reizi, kad braucu garam pa Brivibas ielu, slikti paliek, no attieksmes, vadibas, un atmosferas.

TURIES TAALAAK !!! NOPIETNI

C cccccc1 07.11.2017

Tur vadiba ir vieni aferisti,zagli..