www.sudzibas.lv ELKOR pārdevēji/apsardze

Elkor Plaza - pārdevēji/apsardze

Kauns par elkor plaza pārdevējiem un apsardzi, pārdevēji uzskata cilvēkus, kas paņēmUši vairāk par 5 drēbēm mērīšanai pielaikošanas kabīnēs ir zagļi, kauns par elkor sporta pārdevējiem, portams, tas, ka pielaikošanas kabīnēs ir novietne pielaikotajām drēbēm, to pārdevēji nemana. Mērīju ar brāli sporta legingus kābīnēs, visu ko ienesām kabīnēs, izskarinājām uz pielaikoto drēbju novietnes, ejot arā no elkora mums piesējās apsardze, kas protams nerunā valsts valodā, atvainojiet elkors vadība, mani senči šajā zemē dzīvo gadu simteņus, šī ir mana Zeme, latviešu Zeme, es diemžēl nepārvaldu krievu valodu, jo tomēr es dzīvoju eiropas savienībā, man nav jāpārvalda okupāciju seku valoda, protu pietiekami valodas, bet tā ir klaja neceņa un diskriminācija pret valsti, valodu un mani, ir iestādes, kur droši varu doties, lai rakstītu nopietnu sūdzību, un tā ir liela necieņas izrādīšana, ja pret mani vēršas krievu, ķīniešu valodās, šeit nav Krievijas federācija ! + apsardze nespēja argumentēt savu aizsturēšanas iemeslu, ļoti nekompetenti cilvēki, kas ļoti, ļoti zemā līmenī dara savu darbu, bez formas tērpa, bez dokumentiem ko uzrādīt, beigās minot to, ka pārdevējs ir teicis, ka neēsam no kabīnes iznesUši bikese, lai gan, mēs viņas nolikām uz pielaiko to drēbju novietnes, kas atrodas kabīnēs, kamerās perfekti visu var redzēt, ja būtu lielie zagļi, pīkstuļi aiz mums kabīnēs mētātos, pats ļoti labi zinu apsardzes darbu, nerunājot par pakalpojuma sniedzējiem, tātad, cilvēks, latvietis ierodoties šajā iestādē, ir zaglis, kam jārunā krievu aziātu valodā, kauns! Kauns! Kauns!

č Čupakabra 06.04.2015

Vladlat aizdomājies, iespējams tavi senči nākuši no aziātiem vai arābiem. Katra ciltskoks aizvijas līdz cilvēces pirmsakumiem. Tu pats nezini kas tu esi un nekad to neuzzināsi. To, ka cilvēks pēc faktiem un pieņēmumiem sarakstija vēsturi nenozīmē ka tā arī bija. Tu tikai centies sakūdīt un paņirgāties par citiem. Iespējams *apdiršot latviešus* tu apdirs pats sevi. Tu pat nepamani, ka rakstot zaimojošus un apvainojošus komentārus par latviešiem, apraksti viņus tā, kā uzvedies tu. Tas ir, tu raksti komentārus par sevi. Rakstot, ka latviešu tautai ir slikta mentalitāte padomā kāds tad esi tu, ja raksti tādus komentārus.

č Čupakabra 07.04.2015

A tu palasi riktīgi kam tos kaukāziešu gēnus atrada!!! Krieviem :D Vaitad tā nav rakstīts? :D

č Čupakabra 07.04.2015

Un tad vel par tiem gēniem. Palasi zinātniskos rakstus un tev atklāsies baiss murgs :D Krieviem ir atklāts somugru gēns un pat baltu gēns. Pirms raksti kurš kuru brauca drāzt, pastudē visu tautu gēnus. :D

č Čupakabra 08.04.2015

Un ir, ir krieviem kaukāziešu gēns

č Čupakabra 08.04.2015

Šito savu teoriju tu jau rakstiji. Kurš veica anonīmās aptaujas?

K kosale 08.04.2015

darbiniecexxx - tu runā par diskrimināciju, bet pati ko dari? ar ko dotajā momentā esi labāka?! Vai tad apsargs piegāja pie Tevis, jo biji latviete? Nedomāju gan. Līdz ar to Tu esi tā, kura diskriminē krievu tautības cilvēkus! Un, lūdzu, neaizmirstam, ka apsarga pienākums ir Jūs apmeklēt un iztaujāt, ja ir aizdomas par zādzību, it īpaši, ja to ir paziņojis pārdevējs!!!

Izlasot komentārus esmu vienkārši šokā, cik daudz naida ir Latvijas iedzīvotājos. Nekad nesapratīšu cilvēkus, kuri valodas dēļ gatavi viens otram rīkles pārgrauzt.

Latviešu tautas 08.04.2015

kosale: Nekad nesapratīšu cilvēkus, kuri valodas dēļ gatavi viens otram rīkles pārgrauzt.

Милочка! Язык тут не-при-чём! Более того: устным латышским, кстати, я владею в совершенстве - меня даже за латыша принимают, потому что говорю без акцента и различаю малейшие нюансы в произношении. Так вот: лично я считаю латышский язык красивей моего родного - русского языка! Сам предпочитаю на нём говорит - люблю практику, каждый раз что-то новое подмечаешь, а порой и мысль на другом языке можно выразить короче чем на родном!

Тут речь не о языке, а о менталитете: вот вам, латыши с ним не повезло! Столько злобы, зависти, лицемерия, двуличия, сплетничания, распространение слухов, мелкая пакость!.. Такого менталитета поискать надо! Думаю тут свою роль сыграл менталитет одного из отцов латышского менталитета - еврейский менталитет!..

Теперь о ваших мужчинах... Вы думаете вы такие святые? Святее ваших же женщин? А вот уж нет: думаете что среди ваших мужчин % геев такой же как среди других наций? 5-7%? Ошибаетесь: столько геев я не встречал среди других наций! Думаете нынешний министр иностранных дел - первый гей среди чиновников? Ошибаетесь: первым был генеральный директор ГАО "Латвийская почта" Айвар Дройскис в далёких 90-х. Он тогда продвигал своего любовника из марупских почтальонов, с котором он сожительствовал... Знаю что в то же время визовый отдел МИДа возглавлял гей... http://compromatwiki.org/index.php?title=%D0%9B%D0%B0%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%22%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D1%82%22

č Čupakabra 08.04.2015

Jup, suņam mapītes tukšas :D Sākas par latviešiem, turpuna par baibām, visbeidzot viņa saldākā un mīļākā tēma- pudarasi :D

č Čupakabra 08.04.2015

Visur vieni geji, aiaiai, vieni geji. Visu anālās sāpes, aiaiai sāpes. Visur viņu spiež un grūž, aiaiai, grūž un spiež. Visi apceļ, pārceļ, noceļ, aiaiai. Tēvs nav tēvs, aiaiai nav, nav. Visi slikti, visi ļauni, aiaiai, ļauni. Nu tad bļe pakaries :D

Latviešu tautas 09.04.2015

ASV kareivjiem nav diplomatiskās neaizskaramības :

Об этом на ДЕЛФИ писали, когда Латвийские вымиранты в НАТО вступали: ты поищи ссылочку...

Z zeķīte 09.04.2015

nekad neko nepirkt elkorā ir pareizi. principā. jo 2010.gadā elkorā notika mārketinga pasākums - uzrādot krievijas pasi saņem 10% atlaidi; lieki teikt ka pasi uzrādīt nevajadzēja - pietika runāt krieviski. tādējādi - lēmums tur neko nepirkt ir pareizi. viena liela krievijas netīrās naudas atmazgātāju banda.

un tas eksperta viedoklis par latviešu valodas lingvistiku un krievu valodu - ir vienkārši graujošs un arī aizraujoši stulbs. bet nu nets ir miskaste. tas skaidrs. katrs no miskastes izlīdis krievu rāpulis var izteikties. žēl tik ka daļa viņu pieminēto vārdu nav krievu izcelsmes - līdz ar to nav pamata tos nosaukt par krievu valodas vārdu izmantošanu latviešu valodā. derētu tomēr kādu skolu arī pabeigt, ne? savādāk izskatās ka piebeidzot tās desmit klases tomēr derēja vēl kāds gadiņš - kā latviešiem - vienpadsmit, nebūtu tik aprobežoti dumjš. ceru tu saprati mājienu uz padumijas laiku izglītības līmeni, kur tās desmit klases droši vien beidzi sādžā ar nosaukumu malaja sopļa, ko?:D

Latviešu tautas 09.04.2015

Вот то что я по-быстрому нашёл:
"Янис Адамсонс говорит, что очень не хотел бы, чтобы в Латвии находились американские военные, однако ничего не имеет против европейцев.

- Дело в том, что американские военнослужащие не отвечают перед нашими законами - они не могут быть здесь наказаны ни административно, ни по уголовному закону, - поясняет он. - При том, что все остальные военнослужащие европейских стран НАТО, которые здесь находятся, подчиняются нашей юрисдикции.

А американцы - нет. И они это знают. Поэтому и наступает, извините за грубость, пофигизм: типа, мы сейчас вам ваше место покажем."

V Vadim 09.04.2015

Нихрена ж себе))

V Vadim 09.04.2015

Čupakabra, какие мысли насчёт этого ? Это реально правда оказалась, хотя я тоже сомневался, честно говоря))

Latviešu tautas 09.04.2015

Латвия - уникальная страна: в ней президент министров (премьер-министр) подаёт в отставку, взяв ответственность за обрушение торгового центра Maxima в Риге, в результате которого погибли 54 человека и отправляется не в тюрьму, а ... восстанавливает мандат депутата Сейма (парламента государства), затем вновь избирается в Европейский парламент, получает пост вице-председателя Европейской комиссии по вопросам евро и социального диалога в комиссии Жан-Клода Юнкера..

č Čupakabra 09.04.2015

Nu ja pa nipietnam, man nekādu domu par to nav. Jo man ir pilnīgi pie kājas ko tu te skribelē. Tukš i vārdi, nulle. Visi tie apvainojumi, pārmetumu, mēgināšana pazemot, domā kādu normālu, garīgi veselu cilvēku tas aizskars? Nē! Tu kādu dienu kļūsi īsts šī portāla virsaitis :D

L Liene Vaicāne 10.04.2015

es piekrītu ka šī ir Latviešu zeme, arī piekrītu tam ka Latviešu tauta ir atvērta tauta, mēs esam viesmīlīga tauta. To ir svarīgi atzīt jo savādāk mums nav vērtības!

Latviešu tautas 10.04.2015

"Огре, Апе и Персе — название трех географических локаций в Латвии (два города и река). Оба города славятся тем, что любой англофон прочитает их названия как «людоед» и «обезьяна». А что касается реки — её название на эстонском означает «жопа» (сами эстонцы любят фотографироваться на фоне указателей с этим названием). "

č Čupakabra 10.04.2015

Ko tagad darīt, aiaiai... :D