www.sudzibas.lv ELKOR pārdevēji/apsardze

Elkor Plaza - pārdevēji/apsardze

KAUNS par Elkor Plaza pārdevējiem un apsardzi, pārdevēji uzskata cilvēkus, kas paņēmuši vairāk par 5 drēbēm mērīšanai pielaikošanas kabīnēs ir zagļi, kauns par Elkor Sporta pārdevējiem, portams, tas, ka pielaikošanas kabīnēs ir novietne pielaikotajām drēbēm, to pārdevēji nemana. Mērīju ar brāli sporta Legingus kābīnēs, visu ko ienesām kabīnēs, izskarinājām uz pielaikoto drēbju novietnes, ejot arā no Elkora mums piesējās apsardze, kas protams nerunā VALSTS VALODĀ, atvainojiet Elkors vadība, mani senči šajā zemē dzīvo gadu simteņus, šī ir mana zeme, Latviešu zeme, es diemžēl nepārvaldu Krievu valodu, jo tomēr es dzīvoju Eiropas savienībā, man nav jāpārvalda okupāciju seku valoda, protu pietiekami valodas, bet tā ir klaja neceņa un diskriminācija pret valsti, valodu un mani, ir iestādes, kur droši varu doties, lai rakstītu nopietnu sūdzību, un tā ir liela necieņas izrādīšana, ja pret mani vēršas Krievu, Ķīniešu valodās, šeit nav Krievijas federācija !!!!! + apsardze nespēja argumentēt savu aizsturēšanas iemeslu, ļoti nekompetenti cilvēki, kas ļoti, ļoti zemā līmenī dara savu darbu, bez formas tērpa, bez dokumentiem ko uzrādīt, beigās minot to, ka pārdevējs ir teicis, ka neēsam no kabīnes iznesuši bikese, lai gan, mēs viņas nolikām uz pielaiko to drēbju novietnes, kas atrodas kabīnēs, kamerās perfekti visu var redzēt, ja būtu lielie zagļi, pīkstuļi aiz mums kabīnēs mētātos, pats ļoti labi zinu apsardzes darbu, nerunājot par pakalpojuma sniedzējiem, tātad,cilvēks, Latvietis ierodoties šajā iestādē, ir zaglis, kam jārunā Krievu aziātu valodā, KAUNS! KAUNS! KAUNS!!

Komentāri (5)

zirgs_kаmene 23.02.2015

Да здгаствует геволюция! УРА УРА УРА!

Latviešu tautas 23.02.2015

Meitene nezin savas zemes vēsturi: 1721 gadā Livoniju krievu cars Peterus I nopirka no zviedru karali par zeltu! Tājā laika ne latviešus ka naciju, ne Latviju ka tadu NEEKSISTĒJA! Vel pec divsimts gadiem uz rīgas krogiem bija uzraksts "Suņiem un latviešiem ieeja AIZLIEGTA!" Latvija paradijas 1918 gadā pateicot Liela Oktobra sociālistiskai revolūcijai! Jūms, latviešiem (ka arī Ukrainsa pilsoņiem) japateic "PALDIES!" par to Ļēninam! Krievi te, Latvijā dzīvo jau 300 gadus! Un Jūs? 100?..
Piekritu: KAUNS! KAUNS! KAUNS!! Jūms, latvieši!.. Un arī par to ka lepojas ka neziniet nevienu valodu! Tikai savejo... Es zinu 8 valodas... Dažda līmeni...

Latviešu tautas 23.02.2015

Да здгаствует геволюция! УРА УРА УРА!

-------------------------------------------------

Ko tu aksties? Mes esam kursā ka V.I.Uļjanovu (Ļēninu) māte ebrējiete piedzima no sava brutgana tatarina...

Latviešu tautas 23.02.2015

Meitene drošivien nezin savas zemes vēsturi: 1721 gadā Livoniju krievu cars Peteris I nopirka no zviedru karaļa par zeltu! Tājā laikā ne latviešus ka naciju, ne Latviju ka tadu vispār NEEKSISTĒJA!

Vel pirms divsimts gadiem uz rīgas krogiem bija uzraksts "Suņiem un latviešiem ieeja AIZLIEGTA!" Un latviešiem bija aizliegta nakšņot aiz rīgas sienam: līdz saules rietam viņiem bija japamet Rīgas robežu. Pretējā gadījumā - NĀVES SODS!..

Latvija paradijas 1918 gadā pateicot Liela Oktobra sociālistiskai revolūcijai! Jūms, latviešiem (ka arī Ukrainas pilsoņiem) japateic "PALDIES!" par to Ļēninam!

Krievi te, Latvijā dzīvo jau 300 gadus! Par vendem dzirdējat? Un Jūs? 100?..

Piekritu: KAUNS! KAUNS! KAUNS!! Jūms, latvieši!.. Un arī par to ka lepojaties ka neziniet nevienu valodu! Tikai savejo... Es zinu 8 valodas... Daždos līmeņos...

Atvainojiet par kļūdam.

Latviešu tautas 05.03.2015

Nothing special!(с)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes