www.sudzibas.lv ELKOR Krāpšana, slikts serviss, nekvalitātīvas preces

Elkor Plaza - Krāpšana, slikts serviss, nekvalitātīvas preces

Nopirkot sievietes somu GUESS Elkor veikalā, pēc mēneša laika roktura ķēdes daļa sabruka. Elkor serviss pirmo reizi izremontēja, pēc kāda laika vēlreiz sabrucis rokturis un Elkor atteicas remontēt. Griežos pie experta un patērētāju aizsardzības centra, no experta saņemu, ka tas nav nepienācīgas lietošanas rezultāts un ir nekvalitatīvs ''metāls''. Patērētāju aizsardzības centrs vispār neko nevar palīdzēt, jo viņiem nav nekādas varas aiztāvēt patērētāju tiesības. Priekš sevis nolēmu mainīt veikalu Elkor Ķinas Plaza uz citu un izmetu klienta kārti. Fakti Pievienoti!

J

K Kent 15.11.2016

tas elkors vispar ir slikts uzmeteju veikals un ja vinu precei bus kads brakis tad varat izmest vinu misskaste. vini biezi tirgo visdus meslus un pasaka ka viss labi.

R Ritvars 16.11.2016

Skaidrs. Elkoram ir lēts jurists un absolūti nekompetents ''eksperts'' kurš neko vispār reali nespej pārbaudīt. Ja ta somiņa maksātu pāris tūkstošus tad varētu paņemt normālu juristu un elkors varētu sūkāt ledu ar juristiem kas viņiem šito fufeli izdomā. Balstās uz MK noteikumiem nemaz nejēdzot to ka satversmei ir lielaks spēks. psc vnk.