Elkor Plaza - Inese. V.

Šoreiz nebūs sūdzība par visu organizāciju kopumā, bet gan par vienu atsevišķu cilvēku- departapenta vadītāju(moda man, kids, man sport) Inesi V. Ja ejat strādāt uz elkor plazu, nekādā gadījumā nestrādājiet šīs sievietes parvaldītajās nodaļās...varat saskarties ar psihiski nelīdzsvarotu personu, kura ir šī sieviete..kura nekad neuzklausīs Jūsu viedokli, lai kāds arī tas būtu..ja kāds par Jums būs sūdzējies nepatiesi, tad viņa Jūs brutāli nolamās gan klientu, gan kolēģu priekšā...par Jums var tikt izplatītas baumas pa visu veikalu, ka esat tāds un šitāds..uzēdīsies uz Jums, ja kādreiz kāds no ''stūlbajiem '' darba kolēģiem, lai ielīstu Inesei pakaļā pateiks, ka Jūs nekārtojat kabīnes, Jums jau ir parakstīts nāves spriedums, respektīvi skatīsies uz Jums ar pārbolītām acīm, un visu laiku skatīsies,ko, kā darat..Ja nepatiks, atkal uzbļaus jums visa veikala priekšā. Protams, noņems Jums visas piemaksas, ja iesiet prom no darba, un pasauks kādu liecienieku, kad ies pie Jums, lai parakstat paskaidrojumu. kurš protams ir nepamatots.

Viņa ielīdīs pakaļā jebkuram, ja jutīs, ka kāds neļauj ar sevi manipulēt un lieku reizi sev uzbļaut. 80% darbiniekiem, kuriem ar viņu jāstrādā, nepatīk viņa...kad viņa tevi nolamā klientu priekšā, protams, ir arī apsurds attaisnojums- kā viņa saka ''es runāju ar intonāciju'', tā nav intonācija bet nelīdzsvarots psidoloģiskais stāvoklis... tevi var nosaukāt par debīlu, pateikt, lai ej pie ausu ārsta,kad pasaki viņai, ka ar darbinieku nedrīkst tā runāt, vai vienkārsi izkladzināt pa veikalu, ka esi debīla un slikti strādā.

Sīkos vilcienos tas arī viss..protams, nerakstīšu detaļas..bet nu Mīļie cilvēki padomājiet, ja ejat strādāt pie viņas...

Protams, katram savs stāsts..

P.S. Atvainojos par kļūdām. :)

M Mary60 12.06.2013

Tagad tā ir gandrīz visur!
Paldies par stāstu. Varbūt kādam noderēs. Ceru, ka SMĪKŅA vismaz šo stāstu nesabojās ar saviem nežēlīgajiem un trulajiem komentāiem!
SAVIO, lai Jums vicas!

M Mary60 12.06.2013

Lai veicas!!!
Sorry...

S Savio 12.06.2013

Paldies, Jums, bet diemžēl dēļ šī cilvēka pirms pāris dienām aizgāju no rutienes. =/..

L Libava 13.06.2013

Tas nav gluži viena konkrēta cilvēka vaina, Elkorā jau kuru gadu ir Staļina politika. Visus tur ārkārtīgā bailes slazdos.Apsveicami ir ziņojumi, pazemošanas, apvainojumi. Šodien tu esi labs pārdevēis, bet ritā bus jauns plans un tu pekšņi bus " tautas ienaidnieks", kurš nejedz itiņ neko. Cietsirdība ar kuru šķiro pret "savejem" un "ienaidniekiem" dažreiz atspoguļo to pašu Staļinu.

č čio 16.06.2013

Pilnībā piekrītu Savio teiktajam! Nevienam neiesaku tur strādāt. Vide tur ir ļoti negatīva.

J janis 06.02.2014

ta ir taisniba, ta Inese ir histeriska un iedomaiga kaza!

jaa

J janis 06.02.2014

Man nācās strādāt pie šīs histēriskās un iedomīgās sievietes ilgaku laiku, ir skaidri redzams ka vinai personigaja dzivē ir problēmas un tāpēc viņa cenšas savus kompleksus izgāzt uz darbiniekiem, lai apmeierinatu savu traumēto ego, droši vien ka viņas vecis viņu majās sit vai ir kas tamlīdzīgs, jo normals cilvēks neuzvestos ka ta viņa. Viņa iet runa un uzvedas ta ir ka butu augstak stavoša par citiem, kaut gan vina ir tikai veikala nodaļas vadītāja, viņa izturas ta it ka būtu ka minimums Anglijas karaliene. Nevenam neiesaku strādāt pie šīs nervozās histēriskās un iedomaīgās sievietes, kas savus kompleksus cenšas parvarēt un izgazt uz savien darbiniekiem. Inesīt, silti iesaku Jums apmeklēt psihoterpeitu un tikt gala ar savam problēmām, tad ari nevajadzes izgazt savas dusmas un nevaribu uz sev padotajiem darbiniekiem. Kas Tu tada esi? Vienkārša veikala nodaļas vaditaja kas uzvedas ta it ka butu pasaules centrs! Kauns par tadu vaditaju!

R Rglz 29.01.2016

kobra..

C cccccc1 23.06.2017

Un ne tikai Inese V.,bet arii Ineta E. Ir psihiski nelīdzsvarots cilvēks,Jūtas baigi lepna ka ir augstākstāvoša un iedomajas, ka ir anglijas karaliene pazemojot citus,atceries ka kaadu dienu pie tevis nebus kas straadaa ceru ka taa kaadreiz notiks vareesi pati iet un srubiit.