www.sudzibas.lv ELKOR Pārdevēji

ELKOR - Pārdevēji

Sveiki, mana sūdzība nav konkrēta, taču vēlos dalīties pieredzē.
Vienreiz es ar savu ģimeni elkorā, vēl tolaik, kad spice nebija pārbūvēta un "ELKOR" atradās pretī "RIMI".Tad nu tā, ieejamelkorā un sākam interesēties par vienu videokameru:
-Labdien, es atvainojos, šī kamera atbalsta to un to (vairs neatceros funkcijas, par kurām jautājām)?
-(knapi burkšķēdama Latviešu valodā) Nū, ēm, itkā jā.
-A šo te, tā atbalsta?
-Nu jā.
-A šīs viņai ir?
-(Sāk pētīt kameras kastīti, pašu kameru, meklēdama pēc kautkādām pazīmēm...) ...no comments.
-Nu bet vismaz tas viņai ir?
-A tas?
-Jā.
-A tas?
-Jā
-(Sapratuši, ka iet uz dullo) A tas?
-Ko jā?!
-Jā!
Nu tur vairs komentāru nebija...

Varbūt tehniku, cerēdami uz laimi, ka tā nebūs brāķēta, mēs varam nopirkt, bet es iesaku, tās aprakstu skatīt citur. Nē nu bet tiešām, kā vispār drīkst pieņemt darbā cilvēkus, kuri nerunā Latviski un vēl pietam NAV APMĀCĪTI TEHNIKAS PĀRDOŠANĀ UN INFORMĀCIJĀ. Cilvēkiem taču ir jāpārzin savs arods, jābūt taču kaut niecīgākajai interesei par to, ko dari! Nepiekrītat?

K