www.sudzibas.lv ELKOR Nemaina preci

ELKOR - Nemaina preci

Nopirku putekļu sūcēju. Atbraucu mājās un protams sāku tīrīt grīdas, bet kā izrādās tas aparāts neko negrib tīrīt, pat vienu telpu nevar kārtīgi iztīrīt. Saliku viņu atpakaļ kastē un vedu atpakaļ uz veikalu. Veikalā viņu pārbaudīja un pateica, ka paši vainīgi, ka tādu nopirkāt mēs neko nemainīsim. Nevienam neiesaku pirkt kaut ko elkor.

S Safina 02.02.2017

А я заступлюсь за элкор, беру только у них, так как там прекрасный сервисс, я один утюг у них три раза поменять на новый умудрилась и всё без притензий

Ja jūsu iegādātā tehnika, neatbilst tam paredzētajam mērķim, respektīvi - nesūc putekļus, jums veikalā jāraksta iesniegums par preces neatbilstību, ja veikals atsakās situāciju risināt, griezieties PTAC.

BondsBonds 03.02.2017

Neticu. Izklausas pēc meliem.

Ticu. Izklausas pēc taisnības.
Pats šo veikalu tīklu neapmeklēju jau kopš pagājušā gadsimta un nedomāju, ka viņu serviss pa šo laiku kļuvis labāks.

Latviešu tautas 03.02.2017

Pats šo veikalu tīklu neapmeklēju jau kopš pagājušā gadsimta
===
Странно: их новый торговый центр на Бривибас 201 открыт лет 7 назад... Приезжал только посмотреть, а нормальные люди технику у них не покупают. Есть интернет-магазины, где дешевле и обменять легче...

B b234 05.02.2017

Nu tas ka kaut kāda potenciāla beibe acis nomirkšķināja un samainīja pie džekiem gludekli, tas mani neizbrīna.

Bet pretenzija īsti nav saprotama. Tā ir Tava atbildība izvēlēties preci , kura Tev der. Ja izvēlējies lētu bez-firmas mēslu un izrādās, ka tas nesūc tā, kā gribi - pārdod privātsludinājumos un pērc jaunu. Kāda veikalam atbildība, ka neizvēlies pareizu preci?!

Paskaidrošu atpalikušajiem: Ja veikalā nav iespējas pārbaudīt preces atbilstību tam paredzētajam mērķim, tad to izdara pats pircējs, atbilstošos apstākļos. Ja prece, neatkarīgi no cenas, firmas, b234, jeb pārdevēja blondās matu nokrāsas, neatbilst tās lietošanai paredzētajam mērķim, pārdevēja pienākums ir preci apmainīt pret lietošanai derīgu jeb atmaksāt naudu.

N Nata Špakovska 07.02.2017

Es arī saskāros ar šausmīgu attieksmi ELKOR veikalā. Nopirka dārgas slēpošanas bikses, tika uzvilktas vienu reizi un visa iekšējā odere saplēsta. Naudu neatdeva un uz citām nemaina,šobrīd gatavoju papīrus lai vērstos vid,ptac un savam advokātām,šoreiz iziešu uz principu