www.sudzibas.lv ELKOR Nekvalitatīva prece

ELKOR - Nekvalitatīva prece

Neapmierinoša preču kvalitāte! Nav pagājuši pat trīs gadi kā nopirktais printeris (Epson L4160) un televizors (Samsung UE 43 KU6402 U) vairs nedarbojas. Printeri atdevām remontā uz Elkor Servisu, pēc 3 nedēļām atbildēja, ka remonts maksās tikpat kā jaunā prece. Par televizoru griezāmies citā servisā, tur pateica, ka nav jēgas vispār remontēt. Neieteiktu iepirkties šajā veikalā!

30.09.2021

G gadalaiks 30.09.2021

Kāds sakars Elkor ar pārdoto preču darbības ilgumu? Garantja ir 2 gadi precēm. Pēc šī laika varat vainot tikai preces RAŽOTĀJU.

O Olga Zhuravska 30.09.2021

Nav pārliecības, ka tiek pārdots oriģinālais produkts.

G Gulbenietis 30.09.2021

Mūsdienās tehnika nav domāta ilgam kalpošanas laikam. Pat laptopam, lai tiktu pie bačas, jājauc tas ārā. Doma ir, ka pelēkā masa nospļausies un paņems jaunu kompi. Pogu telefoni padsmit gadus kalpoja un ilgāk. Viedtālrunis tik ilgi nekalpos..

G gadalaiks 30.09.2021

Kas jums liek izdarīt šādus secinājumus? Ka produkts darbojās 1 gadu ilgāk kā ražotājs garantē? Vajadzēja uzreiz pēc 2 gadiem saplīst?

Es ticu, ka ir sāpīgi, ja saplīst kāda iekārta, ko ikdienā izmanto.

Bet ja nopietni, Elkor, RD veikals (pēdējā laikā gan krietni augušas sūdzības par garantijas pieteikumiem), 1a un 220.lv - šie ir retie veikali, kuri necenšās muhļīt kko, veidojot jaunus SIA katru gadu, attiecīgi pie viņiem preci nopērkot var cerēt uz adekvātu rīcību GARANTIJAS LAIKĀ. Pēc garantijas, tā vairs nav šo veikalu darīšana.