www.sudzibas.lv ELKOR Neatsaucīgi pārdevēji

ELKOR - Neatsaucīgi pārdevēji

Esmu novērojis, ka Elkor veikalos ir neatsaucīgi pārdēveji. Izvēlas labāk kautkur piestutēties, nevis nāk klāt klientiem un paskaidro par precēm. Viņiem laikam vienalga vai kautko nopirks vai nē. Bērnu preču nodaļā nekādas atsaucības, viss ar stangām jāvelk ārā. Pie elektro precēm, sadzīves tehnikas. Attieksme nekāda. Viss jāzin pašam par elektriskajām kannām un tml. Piemēram bijām ar gīmeni un mazo veikalā uz Brīvības ielas, tur bērnu rotaļlietas. Pārdevējās izskatās tik pārgurušas. Uzdevām jautājumu par elektrisko motokciklu "Vai motocikls uz elektrību iet?"Pārdevēja garāmejot pateica "Jā" un tas arī viss.Laikam mēs te LV esam jau to pieņēmuši, bet īsti normāla tāda attieksme neliekas.Mēs taču esam klienti.

U Uģis riktigais 12.04.2009

Ja tas mocis uz elektrību iet, tad nepērc, jo garš kabelis būs vajadzīgs-tālu netiksi.Vienīgi, ja piekabinasi kabeli pie trolejbusa., bet tad varbūt liks pirkt biļeti .Ja uz akumulatoriem, tad nu tā...

. ........ 12.04.2009

pilnīgi piekrītu, un tas ne tikai elkor veikalos...tā arī ir, viss info ar stangām jāvelk...un tikai nevajag atkal komentēt-pārdevējiem mazas algas, garas stundas utt., tad nestrādājiet.

S Safari 12.04.2009

Jā, par elektrību piekrītu. Bet pārdevēja uzskatīja, ka viss ir ok ar mūsu jautājumu un viņas atbildi.:)

U Uģis riktigais 12.04.2009

Tādās nodaļās vajag likt kādu veci, kas tās lietas saprot. Mans jautajums tad būtu-cik talu ar bateriju var aizbraukt, cik ilgi jalādē baterija, kāds maksimālais atrums ? Un sievietes/pārdevējas/, kam tas nav pie sirds, tādas lietas nesapratīs.Man gadijās būt Liepājā kāda skūteru veikalā, pārdevējs vecis bija.Un mēs tā kārtīgi kadu pus stundu parunajām :) Es tik un tā neko nenopirku, bet interesanti bija :)

A Andrejs 12.04.2009

Navko skalot smadzenes pārdevējiem pusstundu, ja neko nepērc.

. ....kl 12.04.2009

Bet akumulatorus uzlādē ar elektrību :)

H Hrjusha 12.04.2009

Par pārdevēju ir jāpiedzimst... nevis jāstrādā ar riebumu. Vot ņemiet piemēru no tirgus tjotkām. Tās tā apvārdos, ka visu nopirksi. Tādām jāiet uz veikaliem strādāt.

J jokupeteris 15.04.2009

Bet es veikalā pirku putekļusūcēju un man nebija nekādu problēmu. Mani apkalpoja smuka meiča ar kārdinošiem pupiem, jutos apmierināts. bet Visā visumā ir divas pozīcijas-pārdevējs un pircējs...katrs ar savu viedokli.

K Kristine 15.04.2009

Cik tomēr mēs esam kritiski. Un cik bieži savā darba vietā Jūs smaidat no sirds un gaidāt jaunu klientu ienākam pa durvīm..
Cilvēki, krīze!!! Protams pirmām kārtām mūsu galvās. Visi esam tikai cilvēki..
Un ja Elkorā šobrīd pieņem cilvēkus ar atalgojumu 100 Ls mēnesī, tad jāsaka, kā maksā tā strādā... Un par to, ka ja nepatīk lai nestrādā. Nav nopietni.. ne šodienai. .. Cilvēki ir spiesti strādāt tai pašā Elkorā, lai vismaz kaut kā savilktu galus.. Taču pamatnosacījums kvalitatīvam darbam ir adekvāts atalgojums.. Nav motivācijas..

K katja 28.05.2009

pirku janvarī fotoaparatu pie Saktas Elkorā un nevaru sūdzēties, meitene man tik labi visu iskaidrija, laikam min.15., pat aizvedu draudzeni martā pirkt datoru, (jo tā reize patika), un tad puisis nu tik kolosali un smalki visu mums skaidroja.Paldies!!!