www.sudzibas.lv ELKOR maldīga informācija

ELKOR - maldīga informācija

Elkor mājaslapā publicēta informācija par maģisko akciju - Elkor latiem, kas tiek piešķirti par pirkumiem Elkor veikalā. Pirmkārt par šo punku sistēmu nav informēti veikalu kasieri, kas nevar paskaidrot klienta kartes priekšrocības un akciju noteikumus, otrkārt mājas lapā norādīts, ka par katra pirkuma latu tiek piešķirts noteikts skaits Elkor santīmu un nav norādīts, ka gadījumos, ja tiek pirktas preces akciju laikā, piemēram, Ziemassvētkos, tad Elkor lati netiek piešķirti, kā rezultātā veikala patstāvīgais pircējs, kas vētku laikā ir iepircies Elkor, veikalu izvēloties, cerot uz papildus bonusiem, paliek vīlies, jo par veiktajiem pirkumiem netiek pie'šķirti Elkor lati. Un izvērtējot Elkor kartes faktiskās priekšrocības, var secināt, ka to nav un izdevīgāk ir izvēlēties citus veikalus.

I

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Tu esi degradējies izvirtulis kuru bērnībā drāza kaimiņš un māte savukart par to saņēma naudu:)))

T ToČangalsPleška 06.01.2011

tev taču nav ar ko drāzt tu slimais impotent, īdētais nelaimīgais plikadīda.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Es nedīdos bet saku FAKTUS mīkstais.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Neatkārto citu cilvēku citātus, tas nav diezko normāli un neko labu par tevi tas neizsaka. Fakts ir tāds ka tu esi slims un tevi noteikti ir jānorobežo no apkārtējās pasailes. Vienīgais žēl tavus vecākus, bet varbūt esi no mēģenes vai nopalagiem sakasīts??

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Vecais perdelis iedomājies ka esam viena vecuma:D:D:D:D:D:D

D Dīdī 06.01.2011

Izskatās ka jums te privāts tusiņš:))

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Pediņs to vien spēj kā uz sievietēm riet, ko tad tu pēkšņi tik brašš? Tā vien šķiet mammīte tevi par maz pie pupa laidusi.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Tu slimais sūklaizīti beidz fantazēt par to ko var vai nevar citi bet sāc dzīvot pats savu dzīvi, lai arī cik nožēlojama tā būtu tā ir vienīgais kas tev ir.
Jo es stipri šaubos ka tev ir kāds ko mīlēt, un ja ir tad tu tik un tā nespēj novertēt cik stipri tas cilvēks vai dzīvnieks upurējas dzīvojot ar tevi.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Kas tad nu patiesība acīs kož??? Man atšķirība no tevis ir darbs:D:D
Njā nez kāpēc tev nav:))) Ā tu taču esi LOHS

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Nu kā kur ņēmu, kas gan tas būtu par idiotu kas tādu pediņu darbā paturētu ilgāk par pārbaudes laiku. Bet laikam jau tas laiks vēl nav beidzies:D Ā un vēl jau ir 100latnieki tur jau tur vissus pēc kārtas.