www.sudzibas.lv ELKOR Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā

ELKOR - Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā

Bljaaviens kaa man patiik shitie 4iiksteetaaji tas ir pisec!

1. Nevajag pirkt meeslus tad nevajadzees remonteet!
2. Ja bljausiet uz mani vai teelosiet nenormaali krutos es juus nesuuda normaali neapkalposhu!!
3. Es nevaru jums apmainiit preci bez servisa sleedziena es esmu paardeveejs un daro to ko man liek priekshnieciiba( juus esat tupi ka to nesaprotat?)
4. Prieksh tiem kas iepeerkas pirmo reizi elkora( sajuuta taada ka katrs otrais) katraa nodaljaa ir savs paardeveejs mees neesam taadi gjeeniji kaa RD kur paardeveejs zin par visuu saakot no spoguljkameras pa 1000LS liidz ledusskapim(laikam gjeeniji tur straadaa ar 6 augstaakajaam izgliitiibaam), ja paardeveejs nav tad uzgaidiet, es esmu cilveeks un arii gribu DIRST un EEST
5. kaa juus varat teikt ka paardeveeji neko nezin??? Protams ja traapaties uz jauninjaa tad taa buus ja mums maksaatu normaali cilveeki neietu prom no Elkora peec pus gada. Ir daudz paardeveeji kas ljoti labi paarzin preci tajaa skaitaa arii es
6. Lietojiet pareizi preci tad jums arii ilgi vinja kalpos
7. Reklaamu mazaak pa TV vajag skatiities un peectam naakt mani uz veikalu un maaciit
Viss blaaviens!!!

V Vladimirs 29.05.2007

Kad Esi darba tev jabut viena puse, kad izeji ara esi sava puse. Malacis martins vienalga!!!

Z zanete 03.03.2008

Pati stradaju liela veikala par pardeveju-konsultantu, zinu, cik pretigi var but tie pirceji! Viens atnak un sak chikstet par to ka krekls netirs-lai iedod atlaiditi, bet pats jau to kreklu uzlaikosanas kabines nosmere! Pretigi un neciesami! Vel viens gadijums-stradaju pie kases viena pati, plkst. jau ap 20.00 vakara un viens atljaujas pateikt, ka es parak leni stradajot, tas nekas, ka ta ir 6diena, daudz cilveku un liels nogurums un megjinu apkalpot cik atri vien varu, jo lielas rindas! ! Pidars..nav ko teikt! Un tadu tipinju diemzel ir loti daudz! !

Galvenais, ka par tam neciesamajam stundam galigi nemaksa, lai visu sito vel klausitos! ! Protams, dazi varetu pateikt, kapec es neejot prom, ka tik slikti, bet es tikai izsakos par tiem cukam, kas nak nevis normali iepirkties, bet tikai meklet kashkji!

S ska 08.08.2008

tieshi taa, pashi tie klienti ir vainiigi, nevajag no sevis teelot krutos...ELKOR FOREVER

B Brīnos 08.08.2008

Palasos te visas sūdzības un brīnos: visiem kautkādas problēmas- slikti apkalpo, kāds ir uzbļāvis, kautkas ir salūzis, kāds ir ar pārtiku saindējies. ... utt visādas muļķības. Man gan viss ir kārtībā. Par internetu nesūdzos, par kabeļtelevīziju nesūdzos, mobilie sakari strādā... Pārdevēji, viesmīļu man smaida, suņa kakā neesmu iekāpis, darba gevējs man makssā labu algu un apmaksāa visu nodokļus... Varbūt vaina tomēr ir Jūsos pašos.

P pircejs 31.08.2008

Visa Rīga zin, ka Elkoram ir vispretīgākā klientu apkalpošana pilsētā! Eju pa gabalu šiem veikaliem.

L lol 30.12.2008

Respect kolēģim Mārtiņam ;)
Uzprasiet ko gribat par slēpēm, velosipēdiem, trenažieriem... Visu paskaidrošu, parādīšu. Bet ja sāk kko dirst klients virsū, ka tu jau neko nesaproti, jūs te visi lohi, tēlot kruto veci, tad pazūd visa vēlme izpalīdzēt cilvēkam!

4 4u4undras 30.12.2008

Nado sozdatj rubriku-Dostali pokupateli:)
Ko mne voobwe prixodit kazhdij vtoroj s prosjboj VERNUTJ DENJGI-TOVAR RAZONRAVILSJA!Xotja nakanune merjat, krasujutsa v primero4noj..i s sumo4koj, i s sapogami, i s topikom-dovoljnie viskakivajut..a 4erez neskoljko dnej-vernite denjgi! NE OBORZELI?????Odna voobwe 4to ne kupit, 4erez !!!POL GODA rovno neset tovar obratno i vozvrawai ej denjgi, , ej zhitj ne na 4to!!!GDE PREDEL, DOROGIE POKUPATELI?!
VI, UVAZHAEMIE POKUPATELI-v rabo4ee vremja-tozhe rabotniki v toj ili inoj sfere dejateljnosti.Ja uverenna, 4to i na Vas estj zhalobi.Budte zdorovi!

A AKA 21.01.2009

Nevajag ar mesliem tirgot tad nepirkisim.

L Lilija 06.02.2009

Piekrītu par klientu neizglītotību un nerēķināšanos ar pērdevēju!

Darbs sākas 10:00, atnāku 9:20, lai stiklus nomazgātu, putekļus noslaucītu, lai cilvēkiem patīkamāk, bet pie durvīm stāv vīrietis, tiklīdz mani ieraudzīja tā sāk kliegt: "Kur tu vazājies! Cik ilgi Tevi jāgaida!" Vai nav absurds!? Kāds tur darba prieks, visa diena pa galam. :(

Kā arī cilvēkiem stāsti kā jālieto prece, bet šis tik saka, ka zinot, ne jau pirmo reizi telefonu tur rokā, pēc nedēļas atnāk un lamājas, ka mēs sūdus tirgojam, kad jautāju kā lādējāt un kā lietojāt, tad izrādās, ka paši sabojā un tad vēl nāk man nervus bendē!

Katru reizi, kad izej uz WC, nemaz nerunājot par pusdienu pārtraukumu! Pārdevējs nav cilvēks, viņš ir radīts, lai strādātu 12h dienā bez pārtraukuma, nepārtraukti smaidītu un vēl Jums palīdzētu!

Tāpēc mīļie klienti, lūdzu atcerieties, ka mēs arī esam cilvēki un mums ir jūtas, katram savas problēmas un īpatnības, esiet iecietīgi pret mums un mēs jums palīdzēsim kā varēsim. :)

A Andrejs 06.02.2009

Tehnika pie Elkora ir loti zema kvalitate..

E Edik 13.01.2010

Andrej

Плохое качество техники не у Элкора, а у фирмы ПРОИЗВОДИТЕЛЯ!!!

Martins Vienalga полностью согласна!

J Jana 23.06.2011

Vairākreiz pierādījies ka Elkorā idioti strādā!!!

T ToJana 23.06.2011

Tiešām izskatās, ka vieni idioti ir Elkor klienti.Pārējie iepērkas latgalītē.