www.sudzibas.lv ELKOR Garantijas remonts

ELKOR - Garantijas remonts

Elkor es tev novelu noslikt interneta veikalu jura. Jo ka zinams ari tie nespej nodrosinat pienacigu sevisu bet tie vismaz ir letaki.
Es esmu nopircis diezgan labas austinas Senheiser kuram, kuram ir tada konstrukcija kas atlauj atvienot vadu no skalruniem un ielikt to atpakal. Pusgada laika tas parlocas ka likums un Vacija to var pasutit atseviski jo likums liek veikaliem nodrosinat detalas vai remontu precem kuras tas pardod. Musu valsti tas ir tapat, bet uz Elkoru tas neattiecas.
Tulkoju: Tev ir japerk austijas 40 ls vertiba katru pusgadu jo elkor negrib dot garantiju uz vada sabojasanos.
Pat ja tu esi gatavs samaksat par to vadu tu Latvija vinu nedabusi Aaa, jo nevienam veikalam vai servisam nav liguma ar Sennheiser par detalu iegadi. Parbaudits
Reklama: "MUMS IR VISS"
Atbilde: "MES JUMS TICAM" (pedinas neparvelti)

G

S Senn 11.11.2008

Sveiks,

Latvijaa IR Sennheiser paarstaavnieciiba. Paskaties razhotaaja maajaslapaa, bet par ELKOR piekriitu.