ELKOR - foto

Nekad vairs neko Elkorā neiegādāsimies!
4dien bijām Elkorā, kas atrodas Spice Home, pasūtīt, lai izgatavo bildi dāvanai, ieraudzīdami iespaidīgu reklāmu, kas uzrunā pasūtīt gravējumu stiklā, nolēmām painteresēties, bet liels bij mūsu izbrīns, kad darbiniece vārdā Jevgenija paziņoja, ka tādu pakalpojumu jau sen Elkors nesniedz! :) Nu, labi, palikām pie iecerētā, pasūtīsim vislielākā formāta bildi, ko Eklors piedāvā izgatavot, darbiniece pieņēma pasūtījumu, bet ar dižu laipnību neizcēlās, taču paziņoja, ka bilde būs gatava tikai pēc pāris dienām, tā kā dāvana bij nepieciešama tikai 6dien, nolēmām, ka varam pagaidīt, taču vairākas reizes pārjautājām- vai tiešām 6dien viss būs kārtībā, uz ko dzirdējām pozitīvu atbildi.
6dien, Elkor darbinieces noteiktajā laikā ieradāmies saņemt savu bildi, uz ko mums paziņoja, ka bilde NAV!!!
Pēc 1/2 h ilgas klusēšanas un pazusšanas laboratorijā darbiniece Natālija paziņoja, ka kaut kas ir nojucis ar kurjeru un tā kā jaunā dāma sevi par vainīgu neuzskatos un viņa neesot burve, palīdzēt viņa nevar, mēs varam pagaidīt līdz 1dienai, kad sāku iztaujāt darbinieci, izrādījās, ka risinājums tomēr ir- Mums pašiem, jātraucas caur visai pilsētai uz tc Alfa, kut mēs varam saņemt savu bildi.Rezultātā mēs pazaudējām laiku un tās tomēr ir liekas izmaksas...bijām pagalam sašutuši... Silti iesakam Elkoram izvēlēties piemērotus darbiniekus un noteikti pieturēties pie kaut kādas sistēmas pieņemot pasūtījumus!!!
Bet zinu noteikti, ka tur vairs neiegriezīšos.
Vēl jo vairāk tādēļ, ka mēs gaidot risinājumu par savu bildi, redzējām vēl vienu neapmierinātu klientu uz ko darbiniece Natālija tik pasīvi noreaģeja...Žēl, ka Jūs tik liels uzņēmums, bet tā rīkojaties ar saviem klientiem.

I