LV RU

ELkor /ETG SIA - Brāķīs

Labdien cien. Dāmas un god. Kungi, brīdīnājums par Sia "Etg" - elkor!
Es nopirku sporta apavus 12.01.19. Un izmantoju tos saskaņā ar lietošanas instrukciju. Bet zole atlīmejusies!
Pa cik telpu futbols beidzas aprilī, un sākas septembri es tos izmantoju ļoti īso laiku, bet pārdevejs raksta, kā tas ka zole atlīmejusies tas ir nolietojums. Eksperts ta neuzskata ir rakstiskais atzīnums, kā tas ir brāķis!
Sia "etg" - elkor neatbild uz manu vēstuli atgriezt naudu, bet piedāvā griezties tiesā.
Sveicināti!
Šī gada 1. Novembrī sia "etg" saņēma iesniegumu, kurā pieprasiet apmainīt vai atgriezt naudu par 2019. Gada 12. Janvārī veikalā elkor plaza iegādātajiem apaviem nike bombax ic.
Apavu vizuālas apskates rezultātā sia "etg" darbinieki konstatēja, ka pieteiktais apavu bojājums nav ražošanas defekts, bet ir valkātāja radīts intensīvas lietošanas (nolietojuma) rezultātā.
Ņemot vērā iepriekš minēto, apmainīt apavus vai atgriezt naudu nav pamata.
Sia «etg» aicina jūs, līdzi ņemot pieteikuma dokumentu, vērsties sia "baltijas serviss" servisa centrā, kur prece tika pārsūtīta uzglabāšanai, brīvības gatvē 201, darba dienās no plkst. 09.00 līdz 19.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00, saņemt atpakaļ preci.
Sia «etg» informē, ka servisa centram nav pienākums bezmaksas ilgstoši uzglabāt pircēju preci.
Ja, jūs neapmierina sia "etg" pieņemtais lēmums, jums ir tiesības ar iesniegumu vērsties patērētāju strīdu risināšanas komisijā, brīvības ielā 55, rīgā vai celt prasību tiesā. Komisijas lēmumam ir ieteikuma raksturs!
Sia "etg" atgādina, ka no 2016. Gada 1. Janvāra individuālajos strīdos patērētāju tiesību aizsardzības centrs vairs nepieņem saistošus lēmumus.

best regards, client managerelkor201 brivibas str. Riga, latvia, [slēpt]@elkor.lvwww.elkor.lvhttps://www.elkor.lv/

L

Komentāri (1)

L Linda_J 10.01.2020

Pats nolietojāt apavus un gribat par to arī samaksu?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes