www.sudzibas.lv ELKOR Elkor nevēlas atgriest naudu par nekvalitatīvu televīzoru LED

ELKOR - Elkor nevēlas atgriest naudu par nekvalitatīvu televīzoru LED

divas nedēļas atpakaļ esmu nopircis jauno LED televizoru PHILIPS no ELKOR PLAZA veikala, kur man iedeva vienīgo palikušo eksemplāru no plaukta, teica, ka vairs šīs modelis viņiem nav, bet es gribeju tieši šo (46 PF L 9705H). Televizors izskatījas normāli, kaut no plaukta, bet ko darīt, ja cita nav, es paņēmu. Maksāja 1500 LVL. Kastes no tā Elkor darbiņieki neatrada, iedeva no kāda cita. domāju, lai tikai TV labs būtu. Garantiju izrakstīja, it ka viss ok. Atvedu mājās, it ka viss strādā, bet ekrānā paradījās tumšs plankums. es domāju, ka tas ir tā, pāries, bet pa nedēļu ne kas nemainījas. Aizvedis uz veikalu, tur mani izklausīja un nosūtīja uz savo servisu, it kā nevar pieņemt atpakaļ veikalā. Es aizvedu TV Elkor servisā, uzprasījis, vai kāds var iedot secinājumu, ka manam TV ir braķis? tur man teica, ka nav meistaru un ka viņi neko nevar darīt ar PHILIPS televizoriem, : "Varat aizvest to uz PHILIPS servisu pats, ja Jums ir staeidzami!" Uzreiz no Elkor servisa piezvanīju uz PHILIPS Servisu Brīvības ielā 142, Rīgā. Tur neviens netrādā, klausuli nepacela. Esmu atstājis to televizoru Elkor Servisā, saņēmis aktu. tālāk vajadzēja aiziet uz veikalu atkal, lai tur Prasījuma piteikumu uzrakstīt naudas atgriešanai. Tur pat to veidlapu nebija. aizpildīju to, un tagad jau otro nedēļu zvanu katru dienu, lai man kāds pateiktu, kad un kā es saņemšu savu naudu atpakaļ, jo šo televizoru es noteikti nevēlos ar brāķi (vai pēc remonta) ņemt... Arī pa 1500 LVL nevar nopirkt labo preci, vēl kā durakam jāskrien un jāmeklē pēc tam savu naudu...

K Katt25 10.05.2011

Varu ieteikt jums sazināties ar 67286011., 67360230 tas ir Leno viņi nodarbojas ar Philips precēm. Kad man veikalā bija problēmas ar šīs firmas preci sazinājos un risināju. Philips pie tā noteikti nav vainīgi.

K Katt25 10.05.2011

67717060 Tālrunis
25484242 Mobilais tālrunis
67613060 Darbnīca, Brīvības iela 142
67280427 Darbnīca, Ganību dambis 40C

Philips servisa numuri-vai izmēģinājāt visus?

B Baņķieris 12.05.2011

Tak sen zināms, ka Elkors ir labākais paraugs kādam jābūt īstam krievžīdu šaraškina kantorim. Pie šiem varbūt var nopirkt baterijas, CD, vai vēl kādus sīkumus, bet ne jau tehniku! Pofigisms, nekompetence, uzmešana- tie ir trīs vaļi uz kā balstās ELKOR!!!)))

S sealseal 24.02.2016

Elkorā čakarē ne tikai klientus, bet arī darbiniekiem līgumus neizsniedz uz rokas un atvelk no algas kad sagribas, nepiestādot jebkādus dokumentus par to vai normālus pamatojumus.

V Viktor 18.08.2016

запасайтесь терпением, юристы Элкора отрабатывают по полной, мы боролись совместно с патеретаями 3 года, было 3 экспертизы и все-таки достали деньги. Удачи.