www.sudzibas.lv ELKOR Elcor internetveikals

ELKOR - Elcor internetveikals

Nepērcien šajā i-veikalā apavus.Pasūtīju sporta apavus 42.izmēru. Atsūtīja 41 izm. Pajautāju kāpēc tā? Atbildēja - "a 42.izm. nebija" - bez komentāriem. Labi sarunājām, ka atsūtīs citus ar piemaksu, jo tā modeļa nebija. Labi, atsūtīja citu modeli .... jā, uz kastes bija rakstīts 42.izm., bet kastē bija 40.5 izm. Zvanu jautāju, kas notiek? Atbild, bet es tak pati pakoju pasūtījumu..... Vāks. Nav ko teikt. Prasīšu naudu atpakaļ. Un uztaisīšu atireklāmu šai bodītei!!!

ilmaars 29.08.2014

Ui, ui. Ne tu pirmā antireklāmas dzemdētāja. Elkor nav vis bodīte, labs veikals, bet ar sliktiem datoriem un dārgām cenām.

BondsBonds 29.08.2014

Nospiedošais vairākums šajā lapā savas sūdzībās ļoti izskaistina. Es domāju šī ir viena no tām.