ELKOR

Nu vispaar Gribeju bridinat tos kas taisas ko njemt Kredita caur elkor! Ja panemsiet pie vinjiem Savu muuzu cita Lizinga kompanija jums neko neiedos! Cik pats neesmu saskaries un ari no dropshiem avotiem uzinats ka ja cilveks Ieprieks nemis ElkorLizinga iet uz citu firmu nemt kadu preci Tas firmas droshibas dienests sazinas ar Elkor! Bet ko dara Elkor Pasaka ka jums ir paraads!! Taa cita firma jums neko nedod jo firmas nepaskaidro kamdeel nedod un juus kaa duracinji vieniiga vieta kur nemt ir Elkor kas juus kaa "Patstaaviigos pirceejus" Sagaidiis Vot taada tiem Mudakiem Sisteema !! Nesasmeereejieties!

D df 17.07.2004

ja toze slishal chto eti pediki tak delajut - u znakomix bil sluchaj. kuda smotrit centr zaziti grjobannix prav potrebitelej.

N n 13.08.2004

ti prosto nerealjnij lox. elkor konechno lameri, no takije podljanki ne delajut.

N n 13.08.2004

i eze: elkor - ostavjte rebjatam zarplatu ili naxuy zakrivajtesj