ELKOR

5 menesus atpakal supernet.lv interneta veikala iegadajos Motorola v3 mobilo telefonu. Tas saplisa! Devos uz garatijas talona noradito adresi, kur man pateica ka tada firma te vairs nav un ka tas telefons isteniba ir pirkts elkora!!!! izrakstija man jaunu talonu un sutija uz elkora servisa centru! Tur telefonu panema remonta, pateica ka gatavs bus pec 2 (!!!) nedelam, kad ludzu citu telefonu vieta man atbildeja ka neesot! Samainit pret citu vini nevarot, salabot atrak ari nevarot, naud atdot ari nevarot! KAd ludzu pasaukt kadu kas man kautka vares palidzet man atbildeja ka neviena neesot! kad bus gatavs atsutisot man sms (interesanti uz kurieni ja telefonu citu man neiedeva) ELKOR sevisa centra ir pilnigi nosplauties uz klinetiem. Neperciet neko ne elkora ne internetveikala. Kad kautkas japarod vini ir gatavi uz nezin ko bet kad savi braki janem atpakal tad redziet vini nekadi nevarot palidzet!