A alex 12.05.2006

pats vainiigs!

E Edgars 09.06.2006

Tev ir tikai taisniiba, Jo man bija viena draudzene no elkor veikala. Vinja pati man staastija kaa ir ar to mantu apmainiishanu. Vienmeer Buus vainiigs pirceejs. Taa pat arii ir ar snowborda deeljiem vinji vienkaarshi luuzt. Metu krustu kad neiegraabos digitaalajaa videokameraa, kuru man pat nenodemonstreeja. :))) man no laika gala Elkors ir licies fufelis un tas taa arii ir.

A asdasd 19.06.2006

man liekas ka ar servisu viniem viss i ok, esi uzmanigs, bet jeega pirkt elkoraa? augstaku cenu neka tur nav nekur :/

A agris 10.08.2006

ja ir brāķis, tad brāķis. Veikalam ir jāatdod nauda, ja ir čeks. Tur nevar būt nekādu pretenziju.A Elkor ir sūds ar visiem saviem smirdīgiem pārdevējiem, kam ja labi kādam ir pamatskolas izglītība.

N noname 14.08.2006

Pats tu esi smirdīgs. Neruna par visiem, bet konkrēti.Un kāda tev ir izglītība? Man piemēram augstākā.Manuprāt šeit raksta tikai neveiksminieki, kam ir problemas ne tikai ar veikala personālu, bet pirmkārt ar galvu

M Marika 09.10.2006

Tas Elkor ir tiesam suds tev vel paveicas ka naudu atdeva viniem laikam naudu atskaita no algas ja naudu atdod .Un kas raksta ka Elkor ir labs tie ir pilnigi mudaki

M Martins 19.10.2006

Man ar nepatik Elkor, bet cik esu redzejis pardeveji ir ok, Butiba tas ar vienigais kas to uztur, jo cenas ir katastrofalas, garantijas serviss vnk nozhelojams (dzirdejis pa to esmu 101 reizi) Buuuu! =)

M Marina 26.10.2006

Nas4et proverok: pokupala v Elkor kolonki dlja kompa (5+Sub), vibrali, podoshel prodavec - o4enj prijatnij molodoi 4elovek. On nam soobshil, 4to k sozhaleniju eto poslednii komplekt (on stojal na otkritoj polke). Mi poprosili togda ego proveritj, na 4to polu4ili otvet - "U nas, k sozhaleniju, net kompa na kotorom mozhno bi bilo proveritj eti kolonki, izvinite" K prodavcu nikakih pretenzij, on v etom to4no ne vinovat. No mi vse taki vzjali drugie - malo li na svete horoshih ljudel, kotorie iz varvarskih pobuzhdenij lomajut dostupnie (to bish na otkritih polkah) veshchi. Kuplennie nami kolonki o4enj dazhe raduujut po sej denj ))

K Karlis 18.12.2006

Ir taads kankarbiksu kantoris. Vo konkreeti Tu augstaakaa izgliitiiba vari jebkuraa briidii pats uzkaapt uz graabeklja, ka maz neliekas. Jo liidz briidim kameer ar Tevi nekas nenotiek, tikmeer nesaprot. Tehnika ir taapat kaa mashiina, iekshaa neieliidisi liidz peedeejam chipam, sheemai, lodeejumam. Taapeec NENORMAALI svariigs, manaa uztveree, garantijas serviss.

B bumbis 21.03.2007

pats esmu stradajis elkor ,visiem jums ir kkada patiesiba,kads tikai mazliet parspile jo runaju es abas valodas lv labak...ar izglitibu ar viss ir ok...elkora ar augsu ir problemas,subordinacijas nekadas,cenas maina katrs kam sagribas bet pardeveji par to neko nezin,tad klienti sak lekties un pa galvu dabu pardeveji,vini pie ta ir pieradusi tape ipasi nesatraucas ja ardas klients vai prieksnieciba,vis poh...ja jums kads patstavigi girstu virsu vai jus butu kkadi entuziasti?

G Gunārs 19.06.2008

Esmu iegādājies preces šai veikalā.Man ļoti patika jaunieši, kas tieši runā abās valodās, jo bija ļoti pieklājīgi un izglītoti tehnikas jautājumos.
Varbūt ir tā, ka mēs parasti rakstam to slikto, bet labais paliek neskarts.
Novēlu veiksmi visiem-Eljkor-darbiniekiem un paldies par konsultatīviem jautājumiem!

N nd 12.11.2008

Pirkam ljoti daudz tehnikas gan virtuves, gan televizorus, gan kinozaals, datorus un tttttllll.
Paliku ljoti apmierinaata, jo pirmkart uz 4000Ls, kas bij jaamaksaa dabujam atlaidi 580 Ls, turklaat peec tam paskatiijos i-neta veikalos cenas sanaaca pat daargaakas, traapiijas perfekti paardeeveeji, kas runaaja abaas valodaas.