ELKOR

sestdien, 03.09. Elkor centrā Brīvības ielā pie vefa bērnam pirku skrituļdēli. Kad gribēju norēķināties, pie kases neviena nebija. Pacietīgi gaidīju, tad saku saukt un meklēt kādu pārdevēju. Pēc neatlaidīgas kliegšanas viena atskrēja no 3.(!) stāva. Un to neapmierināto ģīmi! Dusmas, protams, pēc kāda laika pārgāja, bet tanī veikalā savu kāju vairs nesperšu.

L leila 08.09.2007

Tas ka veikalaa Elkor straadaa pilniigi atsaldeeties tieshaam vairaak nav jaunums ne vienam!

L leila 08.09.2007

V Elkore toljko pridurki!

I igorj 12.09.2007

ti pobegaj posmotrim kakoe u tebja lico budet .

R Rim 12.09.2007

Uvazajemije pisaki pro6u svoi CV visilatj na e-mail [slēpt]@elkor.lv!Vas tam s neterpenijem zdut!!

R RRRRRRRR 07.12.2007

A JA,KAK BIVSIJ RABOTNIK,ZNAJU KAK TAM "SLADKO"RABOTATJ.A POKUPATELJAM MOGU DATJ SOVET,SLEDUISCIJ RAZ KOGDA POIDJOSH V MAGAZ,KUPI BUTILKU VODKI PRODOVCU,NALEI 100G.U NEGO NERVISKI USPOKOJATSA I ON TEBE POMOZET.A VI POKUPATELI,MATJ VASHU,HOTJ MOZETE SEBE PREDSTAVITJ KOKIE USLOVIJA RABOTI V ETOI KOMPANII?ZADUMAITESJ,I TOGDA RUGAITE ELKOROVSKOGO PRODOVCA!

D dajana 01.10.2008

Pēc ģīmja bija redzams, ka viņa atkrēja no 3/ stāva? =) vienkārši tur ir tikai 2. stāvi=P

E elkor 08.10.2008

ja kas, umnjiki, plazaa 2 staavi.

L LLLL 08.10.2008

Varbūt kasiere bija uz jumta :D:D:D:D:D

A Agnese 08.10.2008

Pret paardeveejiem es vienmeer izturos laipni, tachu ko dariit, ja paardeveejs ir nepacietiigs, nelaipns, rupjsh, vienaldziigs, nezinoshs, augstpraatiigs? Vai tieshaam visu norakstiit uz briesmiigajiem darba apstaakljiem? Un ja es izteikshu liidzjuutiibu sakaraa ar nejauko darba deveeju, paardeveejs paraudaas man uz pleca, nomierinaasies un mainiis attieksmi? Ok, naakamreiz pameegjinaashu :)

L LLLL 08.10.2008

"Dusmas, protams, pēc kāda laika pārgāja, bet tanī veikalā savu kāju vairs nesperšu." Viss vairs nekad...
Varbūt kasierei bija problēmas ar vēderu...caureja, kautko sliktu ieēdusi un vi;na bija tualetē.