ELKOR

Elkor veikalos neviens pardevejs nemak runat latviski un loti nelaipni. ESmu klients un man gribu lai mani mana valsti apkalpo valsts valodaa.. es tur jutos nevis ka klients bet papildus slogs pardevejiem. ta vien izskatas, ka ieraugot klientu vini nodoma ko tas seit atkal atvilcies...

I Ivo 18.01.2007

Starp citu mēs paši vainīgi, jo lai būtu laipni, runājam krieviski. Un to izmanto(priekškam mocīties). Man bija tā - zem RIMI (stirnu ielā) veikala ir viens maziņš vaikaliņš, kur tirgo skapjus ar bīdāmām durvīm. Man pārdevēja tā arī pateica, ka prot runāt tikai krieviski.

S sa 19.01.2007

Absoljutno soglasen. Prodavci uzhasnie.

I Ivan 23.01.2007

Ai-ai-ai. Bednije latishki... nikto ne hochet na ih jazike govorit...:-)

B Bruno 25.01.2007

Tiešām ELKOR ar to izceljas, ar sievu pusstundu nostaigaajaam gar iebuuveejamo virtuves tehniku, bet neviens taa arii nepienaaca un nepajautaaja ko veelamies! Superiigi paardeveeji, liek mieraa klientus un neuzbaazhas! :))

J Janis 30.01.2007

sorry ja apkalpojoshajaa sfeeraa latvijaa, vienaa no lielaakajiem veikalu tiikliem, mani apkalpo runaajot krieviski, sorry, tieshi taapee zinu daudzi neapmeklee sho iestaadi, un neba nu vieniem no taa lielaaki zaudeejumi, kaa mazgaajushi taa mazgaas savu naudu, pats praktizeeju un iesaku arii citiem - neba Elkors ir peedeejaa bode shajaa zemiitee (Riigaa), ir vietas kur klients buus vairaak gaidiits :)

K Krievs! 03.02.2007

Vai, vai, vai! Jāmāca krievu valoda! :) Anyway, man vienmēr liekas, ka Elkor strādāja tikai latvieši. Runājiet angļu valodā un visi būs apmierināti :P

K Krievs!:P 03.02.2007

angliski

P PYCCKUE 04.02.2007

Mezdu procim na territotrii Rigi 64% russkih i russkogovarjascih drugih nacionalnostej(latiskov iskljucaju iz drugih)! I ja uveren cto eslib mi zagovorili po nemecki etim NACIKAM ponravilosbi! I nebilob nikokih sporov!

V viktor 14.02.2007

Manī aizdomas viesa darba sludinājumi, kuri savulaik ļoti ilgi rotāja ELKOR tīkla veikalus.Bija tādas aizdomas, ka tur darbiniekus paņem "uz pārbaudes laiku", tad ar kaju pa pakaļu (gandrīz bez samaksas), un ņemam nākošo. Kontingents attiecīgs. kapēc meklēt labu pārdevēju, tāpat tas drīz tiks atlaists.Tagad paliek iespaids, ka viņi tādi deprsīvi. Viņus laikam baigi, nejāgā dresē, bet nestimulē strādāt labāk.

S Scandal 24.08.2007

narod, pomoemu vi voobshe neponimaete o chem govarite, vo pervih v elkore gde ja rabotaju absoljutno vse govarjat na LV, tochno takzhe kak i razgovarivajut po russki, a nashet 30 minutnogo ozhidanija, to eto zuhe ne elkor vinitj nado a rabotnikof etogo otdela, i esli u vas estj kakieto pretenzii to nado zhalovacca ne tut a direktoram magazina, ili mozhet vam nikogda nehochecca pokuritj, ili dopustim poobedatj, vsetaki poprobujte bez pereriva poobshacca s takimi klientami kotorie priodjat s kamennimi liccami, kakbudto mi vinovati v ihnih problemax, i nachinajut dokapivacca po kazhdj melochi, mol pochemu v etom kalkuljatore v komplekte netu batareek...etozhe polnij bred...

M MG 29.01.2008

NEZINU GANKATURIRAR TIEM "SMIRDOSAJIEM" PARDEVEJIEM BET VARU TEIKT TIK VIENU-PASTRADAJIET PASI TAD REDZESIM KA JUMSSEIT KLASIES.!!!!!!!!!

: :) 16.08.2008

oi šito nezinātājus ātri izmāca piedraudot ar valodas inspekciju :) sāk boksterēt ka maz neliekas :D

P partizans 17.12.2008

a es zinu vienu elkor pardeveju kursh runaa latviski:D