ELKOR

1/2 gadu atpakaļ meklēju mobīlo telefonu. Darbs man ir saistīts ar klientiem, tā ka vajadzīgs man ir labs telefons. Veikalā Elkor telekom - ALFā, man pārdevējs sastāstīja pasakas, ka Samsung ir vieni no krutākajiem telefoniem. Un es kā idiņš nopirku arī, samaksāju par telefonu 200 lvl. Bet kas tas, pēc 1/2 gada telefons sāka gļukot, pats slēdzas laukā, nobloķē pogas - tā ka vienīgais ko lietas labā var darīt ir noņemt batariju - vienā vardā sakot telefonam ir dirsā. Labākais no visa ir tas, ka es aiznesu telefonu uz garantijas remontu Brīvības ielā un tur man paziņoja, ka es esmu pēdējais LOHS, ka nopircis Samsungu :)

E Elkortelekom 08.08.2006

miskaste

A aicis 11.07.2007

Nu un kā gan tas pārdevējs varēja zināt, ka pēc pus gada tev tas telefons sačakarēsies. Kā tu nesaproti, ka jebkuras firmas tehnika vienmēr var salūzt vai nogļučīt, pat krutākās kompānijas Microsoft produkti gļučī pēc pilnas programmas, tad ko tu vispār gribi, nekas nav ideāls.