ELKOR

Iegadajos datoru! Tas jau nekas ,ka jautajot onkulim ar bieziem okulāriem, ko viņš varētu ieteikt-vadaaja mani pa veikalu uz radīja visu iespējami dargāku (nu lai jau, tak pelna uz procentiem), sapratu ka lielas jegas nav. Noskatīju skaistu "atlon 2200+" - uz jautajumu, kas vinnam ieksaa, man tika iedota skaista lapinna un pateikts - lasiet! WOW super atieksme - tyads iespaids, ka vini pat nejēdz ko pardod.OK! Nopirku! Pēc 4 men noplisa Coolers (ventilators dzesēšanai) nu ko - garantija ir! vedam! Man pasaka ka redziet man tur uzlīmīte noplēsta! Nospļāvos un devos prom-nopirku jaunu un uzstadiju. tad noplisa CD-rum's gaju pirkt jaunu - (cita vekalā(uz brivibas ielas)Labi dzeki, jedz ko pardod-ieperkos tikai tur),ssie jautā kur pirku-izdzirdot Elkor, šie smejās un saka 80% no viņu klientiem nāk ar problēmām no Elkor. Patiesi man prieks par tiem kas ir iegadajušies šai veikalā labu datoru, vai kadu citu p[reci, bet es vais Elcor-datori savu mūžu neiepirkšos!!

E

N n 08.09.2004

Bet tas tachu ir logiski, ka nopleeshot garantijas uzliimi garantijas apkalposhana tiek atteikta. Kur probleema??? Nu bet par paardeveeju kompetenci - piekriitu

K Krishius 09.09.2004

Hehe - man tas paardeveejs ar tiem pudelju dibenu brillju stikliem vienreiz gribeeja ieskaidrot, ka pirkt divas matricas ir izdeviigaak nekaa pirkt vienu... Diez kam tad izdeviigaak... Laikam pasham Elkoram. Vispaar - ja tu gribi kompi, nevis atkritumu kasti, tad UZ ELKOR NEEJ!!!!! Tur viss ir daudz daargaak, nekaa normaalos datorveikalos.... Ja buutu aizgaajis piemeeram uz m79 (matiisa 79), tad tew taads pats kompis sanaaktu daudz leetaak, vai pa to pashu naudu labaaks un serviss tur 100x labaaks, nekaadu smirdiigu plombju utt.

K kristaps 23.11.2007

Es elkora gribeju iegadaties mob.telefonu samsun pa 310ls es parasiju kadas ira funkcijas vienigais ko tas pardevejs pateica tu ir kamera un var klausities radio!!!!!!!!