www.sudzibas.lv ELKOR Brāķēta prece

ELKOR - Brāķēta prece

Plānojām sagādāt prieku mūsu ģimenes loceklim, dāvinot PC datorspēli Medal of Honor Airborne.
Rūpīgi izlasot prasības kādas nepieciešamas, to nopirkām. Kad svētku dienā vēlējāmies to izmēģināt, secinājām ka tā neiet ne uz windows 7, ne uz windows xp.
Gājām atpakaļ uz to pašu veikalu prasīt kā rīkoties šādā situācijā. Saņēmām pretī ļoti vienaldzīgu attieksmi. Veikala darbinieks pat necentās uzklausīt šo problēmu un vienaldzīgi nomurmināja, ka Elkor vekalu tīkls nekādu naudu vai maiņu nesniedz brāķa gadījumā.
Un diemžēl jāatzīst, ka šis nav bijis vienīgais gadījums šajā veikalā...

R

knausis 31.12.2012

Ka tik pārdots!
Vai nevarējāt pārdevējam pajautāt?

R Rumors 04.01.2013

Spēle ir brāķis, ja dators ir daudz jaudīgāks par prasībām un tā pat neiet!
Elkor vnk čakarē cilvēkus un iesmērē brāķus, un kad rodas sūdzības izliekas ka tā nav viņu vaina!

Jautājām jau vairākiem pārdevējiem, bet kā jau rakstījām viņiem laikam vairāk interesē pārunāt savā starpā savus pagājušā vakara piedzīvojumus DARBA LAIKĀ!, nevis uzklausīt klientus!

J justicewarrior420 22.01.2013

Viņa var neiet gadījumā ja tas disks ir saplēsts. Instalēt iemācies uz sava P4.

R Rihards Bolshteins 04.02.2016

Spele iet gan uz XP gan uz VISTA bet ja dators ir miskaste tad gadas ari taa,

A vot kliegt brakis brakis,jus makat

Izgaji pa vienu vakaru un tagad kviec atdodiet naudu