www.sudzibas.lv ELKOR Bojāta prece no internetveikala netiek apmainīta

Elkor - Bojāta prece no internetveikala netiek apmainīta

Bija nepatīkama saskarsme ar šo veikalu tieši pirms jaunā gada. Parasti pirms ko pasūtīt internetveikalā es vienmēr izlasu cilvēku atsauksmes par tirgotāju. Tikai ja atsauksmes pozitīvas es tur iepērkos. Bet šeit bija jaungada drudzis, maniem večiem pēkšņi sagribējās uzdāvināt tantiņai jaunu televizoru uz jauno gadu. Un sāk mani pedalēt par šo tēmu, un vienalga, ka veikali nestrādā dēļ Kovida, ir jau internets, var jau pasūtīt internetveikalā… kā jau gadās, kad nē pēc savas gribas ko dari, tad viss iet galīgi šķērsām.
Vienīgas internetveikals kur uzreiz varēja dabūt televizoru bija elkor, pārējiem tikai pēc svētkiem. Pats aizbraucu pakaļ lg televizoram uz veikalu un jau sākās. Gandrīz stundu vajadzēja stāvēt garā Rindā ar masku sejā lai izņemt preci, bet izturēts un tv ir saņemts. Visi kopā vedam dāvanu tantiņai, skrūvējam kājiņas, pieslēdzam vadus, uzliekam uz plaukta un ieraugam, ka sasists ekrāns. Viss svinīgais garastāvoklis protams uzreiz pazuda, bet ir cerība, ka varbūt varēs šodien samainīt uz veselu. Sazinos ar veikalu un tie Saka, ka tik pēc svētkiem varēs to darīt, un sākumā būs jāved uz ekspertīzi.
Pēc svētkiem nodots uz ekspertīzi kopā ar iesniegumu lai nomaina uz veselu. Pacietīgi gaidīts gandrīz trīs nedēļas, tad sazinos ar veikalu un saņēmu atbildi uz manu iesniegumu. Vajadzēja divas reizes pārlasīt to atbildi lai saprast par ko tur vispār rakstīts. Bet beigās tomēr sapratu, ka viņu uzskata, ka tv pats esmu sasitis tāpēc, ka iepakojums nebija bojāts. Viss var gadīties, bet iespēja, ka jaunam īpašniekam tv ir izkritis no rokām tik pat liela, ka tv bija sasist jau rūpnīcā vai ceļā no tās. Bet elkor uzreiz visu atbildību ir uzgrūdis uz pircēju. Tad es griezos uz Ptac ar sūdzību. Viņiem arī neizdevās neko panākt un maija sākumā saņēmu no viņiem galējo spriedumu, ka tik caur tiesu varēs ko panākt.
Dēļ 169 eur es jau uz tiesu neiešu, lai jau paliek elkoram kopā ar sasisto tv. Bet es nekad vairs nepirkšu neko no tirgotāja kuram nospļauties uz savu reputāciju.

14.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes