www.sudzibas.lv ELKOR Attieksme pret pircēju un bojātas preces nemainīšana pēc garantijas

ELKOR - Attieksme pret pircēju un bojātas preces nemainīšana pēc garantijas

8 janvārī nopirku vīram slēpošanas bikses, uzvilka tikai vienu reizi, jo biksēm visa odere no iekšpuses saplīsa,mums pazuda čeks, bet mums ir bankas izdruka par šo pirkumu, jo norēķinājos ar bankas karti. Šodien ieradāmies veikalā,bet mani rupji pasūtīja... Teica vai nu es maksāju 30 eur par čeka atjaunošanu vai nu nav par ko runāt. Es teicu lai paceļ savus kases čekus,uz ko saņēmu atbildi,ka viņiem tas neesot jādara un vispār viņiem nemaz nebūs uzrādīts ka pirktas bikses. Tad man jautājums,kā tiek veiktas inventūras, ja uz veikala čekiem nav urakstīts par ko es maksāju...es griezīšos arī vid iestādē un ptac iestādēs,kā arī televīzijā. Tāds veikals kā ELKOR PLAZA. Nekad un nevienam neieteikšu tur [slēpt]@inbox.lv
20207218

Papildināts Nata Špakovska 06.02.2017

Ļoti negatīva attieksme

J Julia Sushinska 06.02.2017

Может пусть по камерам посмотрят, вы же знаете дату и примерное время покупки. Вообще они обязаны найти в компьютере чек и распечатать вам его. У меня была схожая ситуация, только слава богу не в этом магазине.

N Nata Špakovska 07.02.2017

Darīšu visu lai panāktu savu taisnību,bankas izdrukā ir precīzs laiks un datums. Paldies par uzmundrinājumu.

Vispār jau pirkumu apliecinoša dokumenta saglabāšana ir jūsu atbildība un šajā gadījumā varat pirkstus tirināt uz VID, PVD, PTAC, vai CIP, ja nespējat civilizēti to nokārtot - aizmirstiet. Veikalam nav pienākums meklēt jūsu pirkumu apliecinoša čeka kopiju. Jūs, pazaudējot 10 EUR arī skrienat uz banku ar bankomāta izdruku?

Un ņemot vērā pieredzi ar Elkor, arī ar čeku viņi jums nervus pabojātu pamatīgi.

J Jonsons Babys 06.02.2017

Vari sūdzēties kur gribi! Čeks ir pirkuma apliecinošs dokuments! Kurš tev ir jāsaglabā viss preces lietošanas termiņš!

BondsBonds 07.02.2017

Droši girežaties PTAC. Uzņēmumam jāglabā izdrukas 3 gadus. Jūs savu panāksiet.

Tā arī darīšu. Paldies

N Nata Špakovska 07.02.2017

To arī darīsim,paldies par info