Elko Vecriga(Elko Latvija)

Neejiet stradat uz Elko Vecriga(ka ari uz Elko Latvija utml.-viniem ir daudz filialu) -tur maksaa nevis par to CIK tu izdari, bet par to KADS tu esi. Ja tu nerunaa preti-tev maksaa vairak! Katram noliktavas darbiniekam maksaa dazadu algu-bet pienakumi vieniem visiem ta ir VIENADI!!!! Vienam maksa 150Ls (uz papira), a otram 250Ls (uz papira)! Vispar ja esi jauninais, tad tikai tev ir jastradaa(!!!!)-vecie darbinieki sez pie datora un skataas, cik smuki iznak no printera pavadzimes vai ari spelee datorspeles-nu cik gruts darbs! A citi veci darbinieki vispar runaa darba laika BEZJEGAA pa telefonu un neko nedara, vai ari kaut kur araa smekee, kamer citiem-JAUNAJIEM-darbiniekiem ir jastradaa, citadi vini tiks nosudzeti direktoram! A pats direktors to vien dara, kaa tikai staigaa pa noliktavu un neko nedara-pastaigajaas... Vienkarsi labak ejiet stradat cittur, ja negribat sev zemu algu!