www.sudzibas.lv Elizabete Bruksle Neprofesionalitāte un necieņa

Elizabete Bruksle - Neprofesionalitāte un necieņa

Advokāte Elizabete Bruksle iesaistoties laulības šķiršanā un bērna aprūpē uzsāk procesu ar netuvošanās iesniegšanu ar ko pati lepojas un deklamē. Šī ir kā ierasta prakse un taktika nošķirt vienu no vecākiem sava klienta labā.

Pašai ir tiesvedības par psihologu uzpirkšanu labvēlīga lēmuma sniegšanā un izvairās no tiesas apmeklēšanas.

Tiesas laikā izturās necienīgi kā pret otru pusi, tā augstprātīgi pret tiesu.
Atļaujās deklamēt, ka otrai pusei bērns neinteresē kaut pati regulāri pestī no policijas par likuma pārkāpumiem savas atvases, kurām pietrūkst mātišķuma.

Ir vairākas puses, kuras paudušas, ka laulāto nesaskaņas tikušas atrisinātas līdz atteikušies no E. Bruksles pakalpojumiem.

Melos, virzīs nepamatotas lietas papildus finanšu iegūšanai, kukuļos, neiedziļināsies tiesvedības dokumentācijā, deklamēs pieņēmumus kā faktus, būs rupja un nepieklājīga.

Ideāla advokāte, lai "sadedzinātu" jebkuru pāra potenciālo izlīgumu un komunikāciju.

Q

B Bez_vārds 11.03.2023

Emocijas, vienas vienīgas emocijas... sūdzība par neko.

J justme007 21.03.2023

Arī man šobrīd norit tiesas process, kurā otras puses aizstāve ir Bruksle. Parakstos zem katra Jūsu vārda,precīzi noraksturojāt! Nezinu otru tādu advokātu, kas tik vājprātīgām metodēm aizstāv klientu!

J Janis Kalnins 24.03.2023

Tieši tā 100%

I IneseuuPITE 14.12.2023

Bruksle ir amorālākā advokāte kas LV ir. Iesaku 2x padomāt vai pie viņas doties. Tagadējā skandālā par Judzi it kā arī stāv aizmugurē sievai. Viss tik mākslīgi un mānīgi pasniegts, ka sabiedrībai liekas, ka, piemēram, Judzim sieva ir slima ar vēzi (kas nav taisnība un ko pati arī atzīst, ka diagnoze neapsitprinājās). Nemāk zaudēt tiesu godīgi, ķeras pie metodēm - ja zaudējam, tad iznīcinām arī otru pusi. Drausmīgi, ka tas iespējams.

J justme007 22.12.2023

To ka Bruksle ir vājprātīga, melīgā čūska visiem jau sen zināms. Ja man būtu viņa jāizvēlas kā advokāte-nekad mūžā ne centu viņai nemaksātu. Viņu tiesas sēdēs ir viegli izvest no rāmjiem, bet galvenais ir neļaut viņai sajust, ka viņa ir pārāka, atsēdināt viņu vietā ir ļoti viegli, nevajag kautrēties viņai starplaikos pateikt, lai viņs aiztaisa savu muti, kad viņa cenšas iejaukties abu pušu sarunās. Es personīgi viņai esmu atļāvusies izteikt savu viedokli neformālā sarunā ārpus tiesas telpām, izvedu viņu no rāmja, jo tiesas sēdes laikā viņas ex-vīrs Māris Gulbis man sūtīja ziņas flirtējot, šis jautājums viņai vēljoprojām sāpīgs, jo viņa momentāli zvanīja viņam, ar lūgumu man nerakstīt,drāmu uzbūra:) tāpat esmu apkopojusi mapīti ar viņas meitas nedarbiem video formātā, ko nodošu medijiem kādā jaukā dienā. Pie tiesas ēkas šī paranoiķe kliedza uz mani- nefilmē mani, es Tev neesmu devusi atļauju filmēt! smieklīgākais jau tas ka es biju izsaukusi Bolt un vēroju telefonā takša maršrutu nevis filmēju šo paranoiķi:) . Es ļauju viņai sevi pazemot sevi pašai.
Elizabete, ja Tu lasi šo, tad sveiciens Tev no manis!