T ToGatis 27.02.2011

Un pareizi vien dara, jo cik reizes var tās miroņiem novilktās drēbes mainīt?

G gusts 27.02.2011

A kur tāds veikals ir? Kurā rajonā? Laikam labs veikals - visi sūdzās, bet pērk...

T ToGusts 27.02.2011

Augšā taču adrese norādīta, tanī pagrabelī regulāri no izgāztuvēm un morgiem ieved pēc izskata krutas šmotkas.

G gusts 27.02.2011

Kā tas ir - no miroņiem novelk? Vai tad to var tālāk tirgot?

T ToGusts 27.02.2011

Nu, bet kas tad tur slikts? 20 gadu garumā visi ir nēsājuši, un tagad uzrodas viens gudrelis, kurš par šādu faktu neko nav dzirdējis.

G gusts 27.02.2011

Es nē. Es pērku jaunas drēbes.

T ToGusts 27.02.2011

Tā, ka tu izrādīji interesi par šīm drēbēm, domaju-uzradies jauns nekrofils!

G gusts 27.02.2011

No tevis neko gudru nemaz nebiju gaidījis. Es vienkārši domāju par to drausmīgo enerģētiku, ko varētu nest drēbes, kurās kāds gājis bojā. Un vispār, es neticu, ka tās drēbes iet uz pārdošanu. Domāju, ka vai nu likvidē, vai atdod piederīgajiem. Bet šitās pasaciņas slimiķi izgudro.

T ToGusts 27.02.2011

Tu laikam vēl dzīvo padomjlaikos, kad tiešām tā varēja arī notikt, bet kapitālismā taču katrai mantai ir sava vērtība.Tu domā, ka ārzemēs no bojā gājušajiem, vai pašnāvniekiem drēbes aizved sadedzināt, vai vēl kur?Tas taču prasa līdzekļus.Visas šis, kā arī tās drēbes, kuras pirms nāves valkājuši nedziedināmi slimie, nonāk tādās nabadzīgās valstiņās kā Latvija jau gadu desmitiem.Ja netici, paseko šo apģērbu izcelsmes ceļam.

G gusts 27.02.2011

šausmas. es labāk pērku lētas, bet jaunas.

G gusts 27.02.2011

tu gribi teikt, ka visos secondhandos var iegrābties tādās drēbēs?

T ToGusts 27.02.2011

Tas ir labi, ka reiz tu nāci pie prāta.Tādēļ jau lielākā daļa iedzīvotāju slimo ar neārstējamām kaitēm, ka valkā šīs miroņu drēbes, un pārtikā lieto praktiski atkritumus, kuri palikuši pāri pārstrādes rezultātā.It sevišķi desas, maltā gaļa, pastētes, dažādi konservi.

G Gatis 28.02.2011

Tas nav nekadas mironu drebes tas ir parasts veikals kur pardod jaunas bet netiras drebes uz so veikalu ir lielas pretenzijas men un esmu gatavs iet pat lidz tiesai bet man naudu par sabojatu kurtku vinji atdos