www.sudzibas.lv Eliste Termiņi un preces atbilstība

Eliste SIA - Termiņi un preces atbilstība

Pēc atrunātām darījuma detaļām par izstrādājumu, tā apjomu un izpildes termiņiem samaksāju 100% priekšapmaksu.
Ko nevajadzēja gan darīt, ņemot vērā nākamo trīs nedēļu notikumus!!!
Uzņēmuma pārstāvis Ivars Strazds(mob. 29289260) iemācījies `saldi liet` par savu `varēšanu`.
Vienošanās paredzēja 6m apdares dēļu piegādi daļu no tiem atlasot placī Maskavas ielā, bet iztrūkstošo saražojot trīs darba dienu laikā.
Un tad sekoja atrunas par `nu bet tā taču ir ražošana`, `ražotājam šobrīd nav atbilstoša materiāla`, ... Tam visam klāt piesauktie solījumi par cerībām uz pirmdienu, uz ceturdienu, kā arī `nu varu jums naudu pārskaitīt atpakaļ`. Lieki piebilst, ka pēc manas piekrišanas tā arī naudu neatskaitīja atpakaļ.
Taču laiks iet, un arī darbi stāv uz vietas. Svarīgs faktors, kas bija zināms arī izpildītājam - fasādes darbus vajadzēja pabeigt sausos un vēl vismaz +10 grādu siltos laika apstākļos. Arī nolīgtais darba spēks ar `gaidīšanas svētkiem` pieteicās jau citiem darbiem, kas līdzi nesa izmaksu sadārdzināšanos.
Galu galā saņēmu vajadzīgo apjomu pēc trim nedēļām, taču tad jau piedāvātais dēļu garums bija sarucis līdz 4.8m.

Bēdīga pieredze

Secinājums un ieteikums citiem potenciālajā sadarbībā ar Ivaru Strazdu un Eliste SIA:
* izvēlieties tikai to kas redzams pārdošanas laukumā, tā izvairīsieties no `kaķa maisā`
* ja runa ir par priekšapmaksu - ne vairāk kā 20% darījuma apstiprināšanai no jūsu puses
* atbilstošs līgums ar atrunātiem termiņiem un soda sankcijām, paredzot šķīrējtiesas risinājumu

* GALVENAIS, ja vien ir iespēja izvēlēties citu pakalpojuma sniedzēju.

Atbilde no SIA ELISTE Pārstāvja atbilde 22.03.2019

Labdien!
Varam sniegt paskaidrojumu šīs sūdzības sakarā.
2011.gadā mūsu uzņēmumam vēl nebija savas ražotnes un mēs bijām vien starpnieki starp klientu un ēvelēto koka materiālu ražotāju.
Zāģmateriālu piegādes problēmu dēļ un ražotāja nekvalitatīvo pakalpojumu sniegšanas dēļ, mums nācās izvērtēt sadarbību ar šo uzņēmumu, kā rezultātā, vispār tika pārtraukta sadarbība.
Un tagad par konkrēto situāciju ar klientu..
Mūsu uzņēmums klientam izsniedza preci pilnā apjomā kubikmetros, kuri tika pasūtīti. Bet, darba gaitā, mēs bijām spiesti piedāvāt pasūtītājam nomainīt preces garumu no 6m uz 4,8m. Intars piekrita šim nosacījumam bez īpašiem iebildumiem.
Kā arī, mēs neiekļāvāmies norunātajos termiņos dēļ sarežģījumiem ar mūsu partneri ražotāju (aprakstīts augstāk).
Kā rezultātā, mūsu uzņēmums, kompensācijas veidā, pārdeva preci par tās pašizmaksu + bezmaksas īstenoja piegādi Garkalnē!
Visas saistības klienta priekšā, preces piegādes brīdī, bija izpildītas no mūsu puses pilnā apjomā. Nekādi iebildumi un pretenzijas nesekoja!
P.S. Lūdzam atzīmēt to faktu, ka šī “sūdzība” bija nopublicēta kādu laiku pēc tam, kad visi pakalpojumi bija sniegti.

Ar cieņu,
SIA ELISTE kolektīvs

I

G Guntars Liepkalns 06.05.2021

Strādāju ar uzņēmumu Eliste, konkrēti ar Ivaru jau desmit gadus. Teikšu vienu, gribat augstākās klases materiālu par augstākajām cenām Rīgā, kurš stāv laukumā mēnešiem ilgi gaidot savu nepacietīgo pircēju, laipni lūgti uz Patu. Ja gribat adekvātu cenu par adekvātu materiālu un situāciju ar visiem cilvēciskajiem faktoriem, lūdzu Ivars un Eliste . . . Man ar Ivaru vienmēr visi jautājumi ir atrisinājušies maksimāli īsos termiņos, un ar maksimālu sapratni no pārdevēja puses, protams balstoties uz viņam pieejamo sortimenu.