www.sudzibas.lv Eliss Upenieks Krāpšana, zādzība

Eliss Upenieks - Krāpšana, zādzība

Šis cilvēks ir zaglis un krāpnieks. Visu laiku veic krāpnieciskas sarbības, nesamaksā cilvēkiem nopelnīto naudu, izvēlas tikai tādus cilvēkus kuri ir gatavi visu izdarīt par savu naudu, un pēc tam nemaksā. Beigās vēl jūs sanākat krāpnieki. Nekad nekādā veidā un jomā nesadarbojaties ar šo cilvēku. Neko no viņa nepērkat un nepārdodat viņam. Uzmanāties!

Dainis 06.02.2018

Konkrētāk par kādiem darbiem un materiāliem iet runa? Savādāk sūdzībai nav jēgas.

A Alisa Krausa 09.02.2018

Šis posts ir nekas vairāk kā atriebība no - SINTIJAS TRAULIŅAS - tādā veidā jūs ar KRISTA LAIZĀNA puses.

Zemāk pievienoju komentāru, kas visu izskaidro.

A Alisa Krausa 09.02.2018

Elisa Upenieka vārds šeit diemžēl tika iejaukts vispār tikai tāpēc, ka ir mans vīrs.

A Azik99 06.02.2018

Aiz loga ir tāda pasaule, ka nevajag par savu naudu kādam svešam kaut ko darīt. Vēl jo vairāk, ja Jums nav nekādu saistību (līgums, akts, pilnvara utt.).

Paklau, patiesibasnesej, neesi pārstiepies?

A Alisa Krausa 09.02.2018

Vēršos pie raksta autores - SINTIJAS TRAULIŅAS - tādā veidā jūs ar KRISTU LAIZĀNU savu karmu neattīrīsiet.

Pievienoju manu iepriekš ievietoto postu facebooka grupā “Krāpnieki Latvijā”, kuru ievietoju uzreiz pēc tam, kad tikko neuzķēros uz šiem diviem krāpniekiem. Pilns internets par šo “pārīti”, lūdzu neuzķeraties.