www.sudzibas.lv Elisanda mācību centrs atteiksme pret klientu

Elisanda - atteiksme pret klientu

Segodnja pozvonila v ucebnij centr Elisanda...Zadavala vpolne adekvatnie voprosi na temu dliteljnosti obrazovanija, stoimosti i t.d. i t.p. Devushka navernoe ocenj kuda-to speshila , poetomu ona mne skazala cto ja nicego neponimaju...uze prakticeski pereshla na licnosti...i pod konec brosila trubku, oborvav menja na pol slove... Nu i kak teperj v takoj ucebnij centr idti ucitsja, esli daze u administratora(lico ucebnogo zavedenija) net i kapli kuljturi povedenija.
Pecaljno:(

Ol

Mi Mineee 31.07.2016

es arī pat biju tur un runāju par visiem jautājumiem, īpašniece tāda kā lai pasaka- iedomības kalngals. balss tembrs jau vien tāds, ka vnk šķiet- tūlīt aiz augstprātības pārplīsīs kā burbulis. Kamēr neuzddod jautājumus nav tik neadekvāti, bet pasarg Dievs sākt uzdot jautājumus- momentā būsi nelaimīgs, ka piedzimis esi