Elina Svence - krapniece

Si meitene Elina Svence ir cilvecinsh kura mana tautu aiznemas naudinu un atdot netaisas esiet uzminigi sapinoties ar so personu .Ta ka vina ir no laukiem esiet uzmanigi izirejot vinai dzivokli jo naudas vinai nava ir tikai solijumi

I

knausis 03.09.2012

Ja jau tā vienkārši devi, tātad Tev tā naudiņa nebija un nebūs pašai vairs vajadzīga.

I Ilonchiks 06.09.2012

Ta jau izskatas ka nebus vajadziga tikai gribu pabriidinat citus

I Ilžuks 31.01.2013

Par vēlu ielikāt, mums naudiņu tik ļoti vajadzēja, komunālā dzīvoklī vienu istabu izdevām Elīnai Svencei. Meitene nemaksā laikā, te mamma esot zaudējusi darbu, te pati slimnīcā esot ievietota, bet twitterī var redzēt, ka meitene naktsklubos dzīro... iesakām to meiteni nopērt. un lūdzam mums ziedot.

Foto Elīnas Svences čības pamestas vienas un nevajadzīgas

I Ilžuks 05.02.2013

Krāpniece taisa jaunus, nekur neatrodamus e-pastus un sūdzās, ka iepriekšējā vietā dzīvokli pārdodot, viņai esot regulāru ienākumi. studē LU ekonomikas fakultātē, strādā Viasat. par īri viņa nemaksā.

I Ilonchiks 23.03.2013

Šī Elina Svence izskatās šādi

Ausainītis 23.03.2013

Ja Viasat, tad viņu vajag drāzt visos iespējamos un neiespējamos veidos! Tautieši, lai Jums veicas!

M Menestinš 14.12.2013

jaunākais foto ar šo krāpnieci

Ausainītis 14.12.2013

Forša bildīte, vienīgi čiekuriņš varēja būt resnāks.

M minuxs 14.01.2014

Šī meitene tiešām ir krāpniece! viņa uz mana vārda paņēmu ātro kredītu, nelikās par to ne zinis, vienkārši pazuda, neatbildēja uz maniem zvaniem, ignorēja mani. Bet beigās viss nokārtojās, jo sakontaktējos ar viņas mammu un visu nokārtojām, paldies dievam!
Viņa ir krāpniece un mele!!!

I Ilžuks 06.11.2014

Kā var sakontaktēties ar viņas mammu?