www.sudzibas.lv ELFI SIA programmēšana

ELFI SIA - programmēšana

Pasūtīju datorprogrammas izstrādi SIA ELFI. Vienojāmies par darbiem un parakstījām līgumu. Solīja visu izdarīt par salīdzinoši lētu naudu. Tā kā šo jomu maz pārzinu domāju ka labs darījums. Diemžēl piekritu maksāt avansā. Pēc līguma noslēgšanas izrādījās ka programmēšanu šajā kantorī veic viens pats students ar nulles pieredzi pasūtītā darba jomā. Darbu laikā nepabeidza un prasīja mūžīgos termiņa pagarinājumus. Pēc jau divkārt pārsniegta laika nekā plānotais, joprojām nekas netika pabeigts. Pie tam vēl prasīja papildus naudu darba turpināšanai. Pēc līguma pārtraukšanas no manas puses naudu atpakaļ arī neatgrieza kaut gan tas bija jādara. Pilnīgi krāpnieki. Visticamāk jau pie darba sākšanas zināja, ka nespēs vai negribēs to izdarīt tāpēc arī naudu uz priekšu prasīja. Patreiz notiek tiesa. Iesaku ar šo firmu nesadarboties.

K

S smīkņa 07.08.2013

Kāda datorprogramma, kādā valodā un par cik viņi solīja tev to uzprogrammēt?