www.sudzibas.lv Eletto Briesmīga kvalitāte, neadekvātas cenas

Eletto knitwear - Briesmīga kvalitāte, neadekvātas cenas

Kleitu uzvilku 1 reizi. Aizmugures šuve sāka irt! Izmazgāju ar rokām, rezultātā - kleitas audums nokrāsojās! Kleita vairs nav nēsājama, izskatās kā lupata! "Brenda" pārstāvji rupji noreaģēja, pasakot, ka pati esmu vainīga, nevajadzēja mazgāt ar rokām, bet gan ķīmiskajā tīrītavā. Nopirku kleitu ar atlaidi, bet kleitas pamatcena 289 eur! Atliek vien piemetināt, ka visi maksājumi tiek veikti uz privāto kontu ar norādi "konta papildinājums"! Nepērciet neko šajā firmā!

03.09.2019

Pi

Vairāk sūdzības par Eletto knitwear

Tu Turkey901 03.09.2019

Kas tas par uzņēmumu, kuram visi maksājumi tiek veikti uz privāto kontu?!
Kaut kāds kreisais interneta veikals/ FB lapa?
Standarta cena 289 Eiro, ar atlaidi 9.99 Eiro?!

Pi Pircējs 22.09.2019

Reāls sieviešu apģērbu veikals Rīgā. Kleitu pirku attālināti, tāpēc ar bankas pārskaitījumu. Atlaide bija 70%.

Pi Pircējs 22.09.2019

Kas tas par ‘uzņēmumu’, kas problēmas ar pircēju risināšanas vietā izvēlas nobloķet klientu soc. tīklos? Smieklīgi)) Bet cik tieši parāda Latvijas ‘dizainieru’ līmeni šajā pasaulē :D