Elena Osokina - krāpšana

Dotais mākleris ņem uz sevi saistības nekustamā īpašuma meklēšanu, iegādi un remontu. Norāda minimālus termiņus un runā ar medus balsi. Bet pēc tam rodas „neparedzēti apstākļi” - bezgalīga braukšana uz ārzemēm dārzeņu un augļu piegādei kafejnīcās un restorānos. Tāpēc nodarboties ar klienta lietām nav iespējas. Pēc viņas vārdiem, klientam ir jāsaprot viņas "grūto" stāvoklī. Tāpēc kā viņa līst no ādas ārā lai pabeigtu iesākto remontu un vēl jānodarbojas arī ar savām lietām. Var arī uzbļaut un sacīt kādi jūs esat nepateicīgi... Rezultātā iesākts 2010.gada augustā remonts nav pabeigts arī šobaltdien. Bet bija pieprasāms tikai viegls kosmētisks remonts. Ne runājot par to, ka bija samaksāts vairāk nekā bija nepieciešams. Uz telefona zvaniem neatbild. Atskaites par iztērēto naudu nav. Bet caur meistaru tika nodots "Nododiet viņiem, ka tie man apnika!". Pēc pirmā acu uzmetiena ir patīkama sieviete, bet īstenībā sliktāka nekā tirgus bāba. Labi padomājiet, pirms pie viņas griezties.

R