Elēna - 26094028 - krāpniece

persona kura sevi uzdod ar vārdu Elēna , nodarbojās ar cilvēku krāpšanu.Viņas tel.num. ir 26094028 , neielaidieties ar šo personu nekādos darījumos,jūs tiksiet apmuļķoti.

V vaine 13.08.2013

tagad tādas ģelovajas bābas ir savairojušās uz katra stūra, izbijušās fermas strādnieces domā dzīvot uz citu cilvēku apčakarēšanas

D Dailis Bezvārdis 14.08.2013

kas i, neiedeva ? Tak būtu gājis un mammai pasūdzējies ! Bet, es viņai pazvanīju un mierīgi sarunāju. Ja esi skops, tad nopēc žurnāliņu un nocērt rociņā ...

V vaine 14.08.2013

Pipsi, tā tak ir veca kūts strādniece, viņai būtu jāpiemaksā un pat tad šaubos vai kāds viņai gribētu virsū rāpties

Ausainītis 14.08.2013

Vainei radušās lesbiskas tieksmes pret kūts strādniecēm, bet sajūtot mēslu un šnabja dvingu, kaisle momentā zuda!