www.sudzibas.lv Elektrons S (kabeļtelevīzija) Sākumā pieslēdz pie antenas uz vienu dienu, bet nākamjā atslēdz un uzraksta brīdinajuma aktu par nelegālu pieslēgšanos

Elektrons S (kabeļtelevīzija) - Sākumā pieslēdz pie antenas uz vienu dienu, bet nākamjā atslēdz un uzraksta brīdinajuma aktu par nelegālu pieslēgšanos

Esmu ļoti neapmierināts ar Jūrmalas kabeļtelevīzijas SIA Elektrons S darbu! It īpaši ar Kauguru filiāli.
Sākumā pieslēdz pie antenas, bet otrajā dienā atslēdz un durvīs iebāž brīdinājuma aktu ar nesaprotamu ķeburu paraksta vietā, ka esmu nelegāli pieslēdzies pie antenas!!! :sm12: Un vēl piedraud ar Krimināllikumu!!! Jauns razvods, kā iekasēt naudu???!!!

Būdams prom no valsts 5 mēnešus, un šā gada februāra beigās atgriežoties atpakaļ, konstatēju ka manu dzīvokli atslēdza no antenas par nemaksāšanu! Tas būtu sīkums, aizietu-samaksātu un viss ir galā. Bet izrādās, ka noskaidrot parāda summu ir ļoti ilgstošs process. To Elektrons S menedžere nezin, kā to izdarīt, to otra menedžere nezina kas par lietu un bola acis - tipa - "pirmā dzirdēšana, a kam jūs teicāt, a ar ko jūs runājāt, neko nezinu, nav manā maiņā noticis un vispār gaidiet kad būs viņas maiņa" -, to "grāmatvede, redziet, ir atvaļinājumā", to mēness nespīd, to darba laikā neviena nav uz vietas, to vēl kaut kāds čakars. Visbeidzot, parāda summa ir noskaidrota, maksājums veikts. Līdz šim brīdim pagāja veseli 2 meneši un vakardien pēc maniem vairākiem atkārtotajiem zvaniem viņiem mani vissbeidzot pieslēdza pie antenas. Aleluja...nah!
Nu domaju, tiku galā ar šo problemu, un vissbeidzot pēc diviem mēnešiem bez televīzijas antenas varēšu palūrēt TV. Jau sapņoju, ka tūlīt eirovīziju ieslēgšu, vēl kādu filmu paskatīsos. Sev apsolīju, ka vairs nekad nepielaidīsū tādu kļudu, ka iekāvēšu kādu maksājumu, pat ja būšu prom no valsts. Sūdu tur!!! Vienu dienu antena nostrādāja...

Šodien atgriežos mājās - durvju ailē iebāzta kāda lapele - Brīdinājuma akts par atslēgšanu no kabeļtelevīzijas!!! Tas ir kas?? Jauna veida metiens?!!! Sakūma pieslēgt, pēc tam otrajā dienā konstatēt, ka esmu nelegāli pieslēdzies pie antenas un piesolīt, ka saskāņā ar Krināllikuma 182 pantu, no manis var piedzīt līdz pat 9000 Latu :sm28:

M Māris 14.05.2009

Par SIA ELEKTRONS S

Es gribu atzīmēt, ka šajā kantori valda pilnīgs haoss, menedžeris/res nezina ko dara cits menedžeris, meistars, kurš atslēdz, nezina ko dara otrs meistars, kurš pieslēdz, pārādnieku uzskaites sistēmās nav nekādas (ķipa, grāmatvede saskaitīs cik jūs esat paradā), solījumus nepilda (prasīju noskaidrot cik tad esmu parādā - solija atzvanit, bet neatzavnīja, kaut gan talruņi tika doti vairakas reizes, vairakas reizes iets un prasīts - bet nekā - paradu arī nevajag atpakaļ), darba laiki šiem arī labie, braucu uz darbu, šie vēl nestrādā, atbraucu no darba, šie jau nestrādā, zvanu uz tel, griež tik savu autoatbildētāju!!! Majas lapas nava, emaila nava - koroče šaraškina kantoris kuram klientu atbalsts eksistē tikai lai tāds ķipa būtu. Pat 12 klases skolnieki, organizēdams savu interneta provaidera kantori parūpējas par mājas lapu, šamajiem nava! un emila arī nava!!!

D Dace 14.05.2009

Domāju, ka šie ir vienkārši analfabēti, un tāpēc nezina ka Latvijā, uzmanību, jau tiek piedāvāti interneta pakalpojumi un ir tādas mašīnas (datori), uz kuram ar īpašu programmu MS Excel var veidot gan datu bāzes, gan uzskaiti, gan ir arī citas brīnumprogrammas domātas datu bāzes veidošanai, gramatvedības uzskaitei utt.

R Renārs 14.05.2009

Nē :) Šie taču paši piedāvā interneta pakalpojumus un tiem pat kautkāda maziņa interneta zālīte esot!!! Emaila nava, majas lapas nava, sappota nava. Kontroles dienests šiem gana labi strādā :), maizi ēd nepavelti :) iet tūlit pat pēc antenas pieslegšanas meistara un atslēdz no tās, zibenīgi uzrakstot aktu, ka "Jūs esat atslēgti par nelegālu pieslēgšanos pie SIA Elektrons S kabeļtelevīzijas antenu"!!! Es viņiem varētu sniegt labu padomu :), tā var visu laiku darīt, Kauguri ir lieli, kamer pa otro riņķi atgriežas pie pirmā atslēgtā no antenas dzīvokļa, tikmēr atslēgtais "parādnieks" būs spiests samaksāt sodu par "nelegālu pieslēgšanos"!! Viegla nauda :) jataisa savs kantoris augšā, paldies par ideju Jūrmalnieks No Kauguriem :))))

R rrr 14.05.2009

Balsojiet par servisu ar savu latu, nemaksājiet tiem, kas grib jūs piekrapt!!! Var būt kāds zin, kurš piedava Kauguros kabeļtelevīzijas pakalpojumus? Protams visādus Viasatus un Baltkomus varat neminet - zinam šos krāpniekus. Šie droši vien ir celušies no 90 gadu tirgus razvodilām, kuri jums piedāvāja par naudu uzminēt, zem kuras glāzītes ir bumbiņa :)))

A amin 14.05.2009

Par Viasatu un Baltkomu labais!! :), bumbuņu dzenatāji...:)
Jā-jā tas Elektron S galīgi bailes ir pazaudējis! Tiešām drausmīgs serviss! Man ir pieslēgums par kautkādiem 7 latiem, bet no tām programmam lielāka daļa ir tads šlaks, es pat nezinu kas tādas skatās? Var jau arī mazaku paketi ņemt, bet tad nebūs man vajadzīgas tādas, ka Discovery vai Ziņu kanali. Tiešām, japameklē šiem alternatīva.

M men 15.05.2009

s udivleniem obnaruzhil zdesj Elektron S. I dejstviteljno, sovershenno soglasen - servis - actoj. Eti duri v priemke inogda tupjat, kak tormoza ot kamaza. Otkljuchili skoree vsego po bezalabernosti, no eto neudiviteljno. V ih kantore tochno vse mozhet bitj.

P perkons 15.05.2009

Riktīgi ierēcu :D :D

Nejēdzības krīzes laika arvien vairak ilzien laukā, bet nevajag tā stresot, autor, tās nav tavas problēmas, bet gan sūdaina saimnieka, kurš nespēj pareizi organizēt darbu. Ja šitādi ir organizēts darbs, tad nav ko brīnīties par darbiniekiem - tiem ir vēl vairāk pie kājas kautkādi tur klienti. Gan atradīsi kādu citu labāku piedāvājumu. Vispār jau tā krīze parāda īsto seju un iznīcinās to, kam ir jānomirst!

Tādi gudrinieki te savākušies. Nevajag bazt savus garus degunu skapīšos un tad arī nebūs brīdinājuma akti durvīs!

A AndronMc 18.05.2009

A ko tu cepies? Teu nau pohuj? Kapēc?
Ja tu neko sliktu neesi darijis tad viņi var bāzt paši krāniņus dirsās un kakiņas ausīs, nevis kaukādus papīrus durvīs. Pazvani un pasaki ka viņi ir nedapisteņi un viss.

I inga 18.05.2009

Sveiki nepiekritisu gan jums jo tu strada ari jauki cilveki!Piemeram meistari un tur sez arii taada maza laipna blondine!Ar vinju ja kas var arii taa pa cilveeku valodai parunat, bet taa otra tada tumsa ar melniem matiem ar to labak vispar nesakt runaat vinja nemaak!Visu ko vinja mak tas ir blaut kaa tirgus bāba!